BACHELORSTUDIES

Kosta Rika'da Top 2 Lisans Derecesi Araştır 2021

Gerekli kurs ve kredi tamamlanmasından sonra Ödül, bir lisans 's derecesi normalde tamamlamak için dört yıl sürer ve daha fazla lisansüstü eğitim için bir temel olarak kabul edilir. Ayrıca bir lisans derecesi olarak bilinen, Lisans programları tüm dünyada üniversite ve kurumlarda tüm önemli akademik disiplinlerde sunulmaktadır. Kosta Rika Universidad para la Cooperación Internacional, Universidad de Ciencias Medicas ve Kosta Rika uluslararası kabul görmüş Üniversitesi dahil lisans diploması veren beş devlet üniversitesi ve birçok özel üniversite vardır. BM 'nin İnsani Kalkınma Endeksi üzerinde yüksek sırada, Kosta Rika eğitime bir değer yerleştirir.

Kosta Rika lisans programları Amerikan Merkez ülke içinde adaylara açıktır ve yurtdışında. Kosta Rika lisans programları için Maliyetleri okul, program ve başvuru göre değişir.Burslar istisnai sınıflarda veya finansal ihtiyaç duyan öğrenciler için mevcut olabilir. Bazıları da İngilizce ya da diğer dünya dilleri sunulabilir rağmen Kosta Rika Lisans dersleri genellikle, İspanyolca, ülkenin 'ın resmi dili öğretilir. Başvuru öğretim dili öğrenim yeteneğini kanıtlayan bir yeterlilik testi geçmek için gerekli olabilir.

Eğer Kosta Rika yaşayan ve lisans eğitimi başlıyor ilgilenen veya olağanüstü bir uluslararası deneyim arayan yabancı bir öğrenci iseniz, Kosta Rika lisans bilgi ve becerilerini geliştirmek için mükemmel bir seçim olabilir olsun. Daha fazla ve doğrudan okullardan Kosta Rika Lisans, bugün hakkında bilgi talep okumak için aşağı ilerleyin!

Arama Sonucu Filter

SİGORTA VURGUYLA İŞ YÖNETİMİ LİSANSI

Universidad Juan Pablo II
Lisans
Şub 2021
Ispanyolca

Sigortacılık ağırlıklı İşletme Lisans Derecesi, sektörün sürekli büyüdüğü bir bağlamda, hizmet mesleği olan ve müşterilerine yapmak istedikleri sigorta yatırımları konusunda s ...

Devamını oku

AİLE DANIŞMANLIĞI VE REHBERLİKTE LİSANS

Universidad Juan Pablo II
BA
Şub 2021
Ispanyolca

Bu bakalorya, yaşamın çeşitli döngüleri boyunca ailelere haysiyetlerinin ve misyonlarının büyüklüğü konusunda rehberlik edebilecek insanları eğitmeyi amaçlamaktadır. Hristiyan ...

Devamını oku