BACHELORSTUDIES

Klasik Çalışmalar Lisans Derecesi 2020

Tarih ve edebiyat ile ilgilenen ve onların akademik kariyer başlıyor öğrenciler için, Klasik Çalışmaları Lisans çalışmanın iyi bir alan olabilir. Bir lisans tamamlamak için dört yıl sürer, ve belli kariyer için hazırlar, ya da daha gelişmiş bir derecesi için arka plan bırakır.

Sen merak ediyor olabilirsiniz, Klasik Çalışmaları lisans nedir? Bu program, antik dünyanın dili, edebiyatı ve kültürleri üzerinde duruluyor. Öğrenciler komedi, trajedi, epik ve hiciv içeren literatür bütün türlerini öğrenmek. Onlar da din, mitoloji, teoloji, felsefe öğrenimi, ve antik dünyanın modern kültürünü nasıl etkilediğini. Tüm gerektiren rağmen bazı programlar, antik dilinin çalışma içerebilir.

Klasik çalışmalar programlarında öğrenciler onları insanların her türlü ile etkileşim yardımcı birçok farklı kültürlerin, tanıtıldı.Bir derece seyahat ve keşif için birçok fırsat açılır ve birçok kariyer yol açar.

Klasik çalışmalar programları dünyada ülkelerinde sunulmaktadır. senin derecesini elde ilgili maliyetler okulun yere ve program süresine bağlı olarak, büyük ölçüde değişebilir. Bu bir derece ile ilişkili finansal maliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için seçtiğiniz okula başvurmanız önerilir.

Klasik Araştırmalar A Lisans alanlarında çeşitli kariyer için mezunları hazırlar. Fırsatlar iş ve ticaret, yayıncılık ve medya, kütüphane ve bilgi hizmetlerini içerir. Kariyer müze küratörleri, seyahat koordinatörleri ve sahne sanatçılarını içerebilir. Mezunlar ayrıca öğretim fırsatları yol açan ileri derecede, onların eğitimlerine devam ve kazanmak için seçebilirsiniz.

Sizin ihtiyaçlarınız için doğru programı bulmak yardımcı olabilecek birçok çevrimiçi kaynak vardır.Öğrenim maliyeti, kurs teklifleri ve okulun yerini dahil olmak üzere farklı programlar, karşılaştırın. Kolayca bizim veritabanına dokunarak tüm sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas doğrudan kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulların kabul ofisi arayın.

6 Sonuçlar Klasik Çalışmalar Filter

Klasik Çalışmalarda Lisans

University of Lincoln
BA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;6 yıl
Ingilizce
Kampüs

Klasik Çalışmalar, Tarih ve Miras Okulu ve Sanat Koleji'nde araştırma ve öğretimin çeşitliliğini ve zenginliğini daha geniş bir şekilde kullanarak disiplinlerarası bir lisans ...

Devamını oku

Hons. Lisans, Klasik Sanatlar

McMaster University Faculty of Humanities
BA
08 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
English (Canada)
Kampüs

Bir Klasik öğrencisi olarak, Eski Yunanistan ve Roma halklarına, toplumlarına ve onların parçası oldukları tarihi olaylara tanışacaksınız.

Devamını oku

Klasik Kültürde BA Hons

University of Johannesburg
BA
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Ders, klasik mirasımızın Batı medeniyetine katkısı hakkında oldukça ayrıntılı bir çalışma sunmayı amaçlamaktadır.

Devamını oku

BA / BSc Liberal Sanat ve Bilim

University of Groningen
Lisans
01 Eyl 2021
<
Tam zamanlı
<
36 aylar
01 May 2021
Ingilizce
Kampüs

Bu programı neden Groningen'de öğrenmelisiniz? BA / BSc'nin Liberal Sanatlar ve Bilimler programındaki akademik profili, University of Groningen önde gelen üç toplumsal profil ...

Devamını oku

BA (Hons) Klasik ve Arkeolojik Çalışmalar

University of Kent, School of European Culture and Languages
BA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;6 yıl
Ingilizce
Kampüs

Klasik dünyayla ilgileniyorsanız, bu derece size edebiyatı, kültürünü ve arkeolojisini inceleme ve Yunan ve Romalılar için günlük yaşamın nasıl olduğunu keşfetme şansı verir. ...

Devamını oku

Klasikleri ba

Siena College
BA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Yunanlılar ve Romalılar bizim klasik miras çalışma, öğrencilerin onları gelecekteki kariyer geniş bir yelpazede başarılı yardımcı olacak araçları sağlar, heyecan verici tek de ...

Devamını oku