Kamu Maliyesi Lisans Derecesi 2020

Bir lisans, tamamlanması genelde üç ila dört yıl süren bir eğitim derecesidir. Tipik olarak, orta okul bittikten sonra bir lisans programına kayıt olabilirsiniz. Özel eğitim alanlarına ek olarak genel eğitim konularını da inceleyeceksiniz. Bu derece, size daha iyi iş piyasası becerileri kazandırmanın yanı sıra sizi bir yüksek lisans derecesine hazırlayabilir. "Kamu Finansm… Devamını oku

Bir lisans, tamamlanması genelde üç ila dört yıl süren bir eğitim derecesidir. Tipik olarak, orta okul bittikten sonra bir lisans programına kayıt olabilirsiniz. Özel eğitim alanlarına ek olarak genel eğitim konularını da inceleyeceksiniz. Bu derece, size daha iyi iş piyasası becerileri kazandırmanın yanı sıra sizi bir yüksek lisans derecesine hazırlayabilir.

"Kamu Finansmanında Lisans Nedir?" Sorusunu sorabilirsiniz. Bu derecede büyük bütçeleri yönetmenin yolları öğretilir. Odak, belediyeler ve devlet yönetimi gibi kamu sektörü üzerinedir. Bu, genellikle, matematik yoğun bir programdır, bu konuda birçok zorunlu ders vardır. Vergiler, maliyet analizi, risk değerlendirmesi ve muhasebe hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu programda numaraları sıkıştırmayı ve doğru şekilde eklemelerini sağlamayı öğrenmelisiniz.

Kamu Finansmanında Bir Lisans Kazanmak, size kitapların nasıl dengede olacağını öğretebilir. Hataları hızlı bir şekilde tespit etmek ve bunların nasıl düzeltileceğini anlamak için birçok kariyerdeki değerli beceriler kazanabilirsiniz.

Maliye Bakanlığının maliyeti, katılmayı seçtiğiniz okul, gerekli kredilerin sayısı ve muhtemel ilave ücretler gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Her programı dikkatle değerlendirdiğinizden ve doğru programı seçtiğinizden emin olun.

Kamu Maliyesi Lisans derecesi ile size açık bir fırsatlar dünyası var. Bir iş veya toplum için bir Baş Finans Görevlisi olabilirsiniz. Bir pazarlama analisti, iç denetçi, bütçe analisti ve ekonomik danışman olarak da işler bulunmaktadır. Adli muhasebe ile ilgileniyorsanız, polis departmanları ve federal ajanslar kamu maliyesi mezunlarını finansal suçlar için özel araştırmacılar olarak çalıştırıyor.

Kamu Maliyesi Lisans programınız için doğru okul aradığınızda, yurtiçi ve yurtdışında programları göz önünde bulundurmaya dikkat edin. Online kurslar aracılığıyla derece de kazanabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Saratov Socio-Economic Institute
Saratov, Rusya

Bu profildeki uzmanlarının mesleki faaliyetin amacı - Modern analitik yöntemlerin kullanımı ile sağlam ekonomik kararların pratikte uygulanması.

Bu profildeki uzmanlarının mesleki faaliyetin amacı - Modern analitik yöntemlerin kullanımı ile sağlam ekonomik kararların pratikte uygulanması. -
Lisans
Tam zamanlı
4 yıl
Rusça
Kampüs