BACHELORSTUDIES

Wakayama Japonya Top Lisans Dereceleri 2021

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.

Japonya Asya'da son derece entegre yüksek öğretim sistemlerinden birine sahiptir. Japonyanın bilime yaklaşım ve teknoloji son derece böylece eğitim düzeyi çok çocukluktan yüksek seviyelere ikincil yoluyla birincil için yapılandırılmıştır derecelendirilmiştir. Japonya'da yaşayan 126 milyon insan ile bir kültür zengin bir ortam vardır. Büyükşehir Tokyo alanı 30 milyon sakinleri ile dünyanın en büyük metropol vardır.

Wakayama Japonya'da Lisans Eğitimleri Karşılaştır 2021

Arama Sonucu Filter

Sistem Mühendisliği Lisansı

Wakayama University
Lisans
Nis 2021
Japonca
Kampüs

Sistem Mühendisliği Fakültesi, çeşitli alanlarda yetkinliğe sahip mezunlar üretmek için iki ana dalın kombinasyonlarını kullanır. Bir öğrencinin ana ana dalının ve öğrenci tar ...

Devamını oku

Bachelor in Education

Wakayama University
Lisans
Nis 2021
Japonca
Kampüs

Eğitim Fakültesi, eğitim cephesinde gerekli olan ileri düzeyde uzmanlık bilgisi ve pratik zeka ile donatılmış eğitimcileri yetiştirmekle ilgilenmektedir.

Devamını oku

Turizm Bachelor

Wakayama University
Lisans
Nis 2021
Japonca
Kampüs

Wakayama University Turizm Fakültesi, bu son teknoloji alanda turizm eğitimi ve araştırması sunmaya kararlıdır, sadece iş açısından bir "Stratejik Endüstri" olarak turizmin ol ...

Devamını oku