BACHELORSTUDIES

Uzaktan Eğitim Lisans Programları içinde Havacılık Yönetimi 2020 Okyanusya'da

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.

Havacılık Yönetimi programı Sanatlar Lisans havacılık sektörünün iş yönü üzerinde duruluyor. Öğrenciler havaalanı üzerinde yoğun öğrenmek için olsun, havayolları, uçuş okulu ve havacılık güvenliği ve önemi diğer alanlar arasında güvenlik, planlama ve tasarım ve havacılık finans çalışma ile diğer havacılık tesisleri yönetimi.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Eğer Okyanusya eğitim istiyor musunuz? Okyanusya talep çalışmada bölgelerdeki en iki: Avustralya ve Yeni Zelanda, birlikte nadir ve çok farklı çalışma macera sunuyor hem de.

Lisans Derecesi Uzaktan Eğitim içinde Havacılık Yönetimi Okyanusya'da

1 Sonuçlar Havacılık Yönetimi, Okyanusya, Uzaktan Eğitim Filter

Havacılık Yönetimi Lisans

Massey Business School
Lisans
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Havacılık Yönetimi Lisans size heyecan verici havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini tanıtacak özel bir havacılık yeterlilik.

Devamını oku