Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Grafik Tasarım Lisans Derecesi 2019/2020

Grafik Tasarım bölümünden lisans edinerek görsel grafik oluşturmak için öğrenme ve alanında ödüllendirici kariyer bu bilgileri kullanarak ilgi duyan öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Bu alanda gelişmiş bir derecesi olan öğrenciler erişim çok daha ödüllendirici fırsat var.

Grafik Tasarım lisans nedir? Iş uygulamaları, grafik tasarım, görsel stratejileri ve daha dersleri ile öğrenciler çeşitli medyayı kullanarak tasarım becerilerini geliştirecek programına alındı. Onlar da günümüz iş dünyasının yaratıcı ve verimlilik taleplerini karşılamak için pazarlama ve iletişim yöntemleri hakkında bilgi edinin. Grafik tasarım lisans programı lisans yaratıcı profesyoneller bugünün rekabetçi sektöründe pratik ve teknik tasarım becerileri vurgular bir portföyü geliştirmek için sağlam bir temel sağlar.

Grafik tasarım bölümünden mezun kazanç yararları çok çeşitlidir.Yüksek ödeme fırsatları ararlar mümkün olmanın yanı sıra, bireyler de kamu, özel ve kamu sektörleri içinde kendi kariyer büyüme ve yönünü kontrol edebiliyoruz.

Kuruma bağlı, program için maliyet ve tamamlanma süresi değişecektir. Maliyetleri, ücretler ve tamamlama süreleri hakkında bilgi almak için doğrudan farklı kurumları irtibata geçmelisiniz grafik tasarım derecesini elde ilgilenen herkes.

Programdan mezun Bireyler hükümet, halkın çeşitli tasarım profesyonelleri ve özel sektörün rollerinin olarak ödüllendirici kariyer keyfini çıkarın. Kendi marka ve iletişimi geliştirmek için işletmeler ve kuruluşlar ile çalışmanın yanı sıra, mezunlar da kendi becerilerini kullanmak ve kendi projelerini ve ürünlerini pazarlamak.

Fırtına sanayi alıyor ve şimdi onların seçeneklerini keşfetmeye başlamak gerekir grafik tasarımı hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi öğrenciler.Esneklik, kolaylık ve çevrimiçi ve kampüs tabanlı derslerin mevcudiyeti sayesinde, öğrenciler artık kendi yaşam tarzlarını barındıran bir şekilde Grafik Tasarım derecesi bir lisans sürdürmeye fırsat var. Aşağıdaki program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla irtibata için aşağıdaki linke tıklayınız.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

39 Sonuçlar Grafik Tasarım

Zayed University

Grafik Tasarımda öğrenciler, baskı ve medya tasarımında çeşitli beceriler geliştirirken, tasarım ve pratikte teorik ve pratik bilgi edinirler. Öğrenciler dersleri boyunca ... [+]

genel bakış

İçinde

Program Öğrenme Çıktıları

Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler:

Grafik Tasarım Kuramı ve Tarihçesi: Grafik tasarımın evrimini kavramak ve genel görsel çözümlere stilleri ve teorik analizleri kullanmak.Profesyonel Grafik Tasarım Uygulaması:Profesyonel standartları, zaman yönetimi ve uygun iletişim becerilerini takip ederken, bir dizi izleyici kitlesine bir fikir sunarak gerçek uygulama senaryolarında akademik bilgiyi test edin.Eleştirel Düşünme: Bir problemi tanımlayın, analiz edin, bir izleyici ile empati kurun, aynı zamanda potansiyel tasarım çözümlerini kavramsallaştırın ve değerlendirin.Görsel Okuryazarlık: Yenilikçi tasarım çözümleri ile fikirleri ve / veya mesajları etkili bir şekilde iletmek ve iletmek için görsel dilin temellerini kavramak.Bilgi Teknolojisi: Birden fazla tasarım teknolojisini uygun ortamlarda bilgi ve uzmanlıkla bütünleştirin.Takım Çalışması ve Liderlik: Belirlenen bir hedefe ulaşmadan önce takım dinamiğine katılın ve kendi ve takım çıktılarının sorumluluğunu üstlenirken işbirliğinin önemini anlayın.Müfredat... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Mohammed Bin Zayed City Dubai
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

Yaratıcı tutkunuzu, insanlarla ve görsel iletişim konusundaki ilginizi grafik tasarımdaki bir derece ile değiştirme arzunuzu geliştirin. ... [+]

Hues, Kontür, Resimler ve Görüntüler konuşun

Yaratıcı tutkunuzu, insanlarla ve görsel iletişim konusundaki ilginizi grafik tasarımdaki bir derece ile değiştirme arzunuzu geliştirin.

Kavramsallaştırmayı, araştırmayı, yazmayı, düzenlemeyi, eleştirmeyi, işbirliği yapmayı ve sorular sormayı öğrenerek ilham veren, bilgilendiren ve büyüleyen fikirleri görsel olarak iletin.

Alanın dışındaki meslekleri keşfetme esnekliği ile kapsamlı tasarım bilgisi için BA programımızı seçin veya bir grafik tasarımcısı olarak kariyer yapmaya devam etmek istiyorsanız BFA programını seçin. Grafik tasarımdaki minör, tasarım kavramları ve uygulamaları hakkında zengin bir anlayış eklemek için herhangi bir çalışma programı ile birleştirilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
L’IDEM Perpignan

"Görsel iletişim tasarımcısı" kursu sizi yaratıcılığınızı aşmaya ve işinize dönüştürmeye davet ediyor. 4 yıllık bir süre (1 hazırlık yılı ve 3 yıllık uzmanlık) ile, bu de ... [+]

Hisense Ver, Görünürlük Ver

Görsel iletişim, 360 ° (posterler, web siteleri, akıllı telefon uygulamaları, logo, ambalaj, reklam spotları, vb.) İle iletişim kurmak için konseptler, grafik tasarım ve dijital tasarım arayışını birleştirir ve ses işinin gelişmesini sağlar. müşteri.

Tasarımcı, müşterisini ve hedeflerini empati kurar ve dinler. Yaratıcı konseptler ve grafik prodüksiyon önerileri aracılığıyla uyguladığı bir araç ve sonuç stratejisi geliştirir.

Görsel iletişim, tek iletişim ajanslarının çok ötesinde her tür şirket tarafından aranan bir dizi yaratıcı ve heyecan verici mesleği kapsamaktadır.

Müfredatın İçeriği... [-]
Fransa Perpignan
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CANVAS

Lisans DEES Visuel Graphisme, Görsel İletişimin ana meslekleri için hazırlanan 3 yıllık bir eğitimdir: Grafik. Bu grafik ve dijital program yaratıcılık, uzmanlık ve profe ... [+]

Lisans DEES Visuel Graphisme , Görsel İletişimin ana meslekleri için hazırlanan 3 yıllık bir eğitimdir: Grafik. Bu grafik ve dijital program yaratıcılık, uzmanlık ve profesyonellik birleştiren eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar.

DEES Visual'in elde edilmesinin ardından, sahibi, grafik oluşturma tekniklerini ya da illüstrasyon tekniklerini yönetmektedir.

Özellikle reklam grafikleri veya resim ve çizgi roman alanlarına uygulanan yaratıcı ilkeler konusunda eğitim almıştır.

Bu profesyonelden grafik çözümleri önermesi, çeşitli çizimler tasarlaması ve son olarak görsel iletişim destekleri geliştirmesi isteniyor. Mezun olan DEES Visuel, fikri ve görüntüyü titizlikle formlar, renkler ve titizlikle çevirmek için gereken profesyonellik ve çok yönlülüğü kazanmış olacaktır.... [-]

İsviçre Lausanne
Şubat 2020
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Grafik tasarımcılar iletişim kurmak istiyorum. Onlar kelimelerin ve resimlerin bilgilere şekil vermek ve çeşitli medya aracılığıyla belirli bir hedef kitleye bir hikaye a ... [+]

Bir grafik tasarımcı olarak, büyü ve gözlemlerini müşterilerinizin, diğer tasarımcıların ve halkın görüşlerine bağlarsınız.

Grafik Tasarımı, nişanlı, eleştirel, merak uyandıran ve sanatsal ve bağımsız bir konumdan halka ve müşterilere ilişki kurabilen yeni nesil tasarımcı yetiştirmektedir. Grafik tasarımın sorumluluğunu ve gücünü keşfederek çağdaş toplumdaki sosyal, kültürel, siyasi, ticari ve teknolojik konularla bağlantı kurabilen yapıcıları eğitiyoruz.

Grafik tasarımcılar iletişim kurmak istiyorum. Kelimelerin ve imajların biçimlendirmesine şekil verin ve çeşitli medya vasıtasıyla belirli bir kitleye bir hikaye anlatın. Kimliği tasarlayın ve kullanıcılar ile etkileşim kurun. Bir grafik tasarımcı olarak, büyü ve gözlemlerini müşterilerinizin, diğer tasarımcıların ve halkın görüşlerine bağlarsınız. İletişimin gerekli olduğu her yerde var olmasını istiyorsunuz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Groupe ESC Troyes in Champagne

İletişim Tasarımı, Ürün Tasarımı veya Mekan Tasarımı: lisans programı üç seçenek üzerinden birkaç staj ve genel tasarım kariyer için şirketler ile pedagojik projeler sunm ... [+]

Tasarım Groupe ESC Troyes Okul tasarım kariyer için eğitmektedir.

lisans programı üç seçenek ile genel tasarım kariyer için şirketler ile çeşitli staj ve pedagojik projeler sunar: İletişim Tasarımı, Ürün Tasarımı, veya Mekan Tasarımı.

Erişilebilir bir lise diploması sonra, Tasarım Okulu, yaratıcı ve tasarım kariyer üç yıllık eğitim vermektedir. Eğitim yaratıcı açıklık ve iş dünyası ile ilgili teknik araçların ustalık basit, sağlam ilkelere dayanmaktadır. Öğretim öğrencilerin yaratıcılığını ve somut uygulama geliştirmek için gerekli temelleri ve tasarımında yeni malzemelerin satın dayanmaktadır.

Bu Lisans Fransızca ve İngilizce yeterli topraklama gerektirir.... [-]

Fransa Troyes
Eylül 2019
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
North Central College

Grafik tasarım programımızda, kendinizi dijital multimedya tasarımına adayacaksınız. Sınıf içi ve staj dışındaki projeler arasında, dijital ortamda görsel olarak iletişim ... [+]

Neden North Central College grafik tasarım seçmelisiniz?

Grafik tasarım programımızda, kendinizi dijital multimedya tasarımına adayacaksınız. Sınıf içi ve staj dışındaki projeler arasında, dijital ortamda görsel olarak iletişim kurmayı öğreneceksiniz; ve işverenler, yüksek okul idareciler ve serbest müşterileri göstermek için gurur duyacağınız bir portföy üreteceksiniz.

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz:

Yüksek yoğunluklu grafik oluşturma için gereken son teknoloji, endüstri standardı donanım ve yazılım ile donatılmış tam ölçekli bir laboratuar kullanın.Sadece interaktif medya çalışmaları bölümlerine adanmış Mac ve PC grafik laboratuvarlarına erişin.Sanat, bilgisayar bilimi, İngilizce ve iletişim fakültesi ile disiplinler arası ve takım-yetiştirmeli derslere kayıt olun.Grafik sanatlar bursları için yarışın.Çevrimiçi dergiye, Vizöre iş sunarak pratik deneyim kazanın.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Naperville
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
L'Idem Barcelona

Dijital tasarım ve görsel iletişim, daha fazla ve birbiriyle ilişkili alanları kapsayan sürekli bir evrimi temsil eder. Bunun için, yaratıcı ve profesyonel becerileri teş ... [+]

Çift Diploma: Fransız ve Avrupalı

Süre: 3 yılKredi: 180 AKTSSaatler: Haftada 6 saat / haftada 30 saatDil: İngilizceGiriş profili: BakaloryaFiyatı:Nakit ödeme: 8,900 €Yer rezervasyonu: 16/7/2019 tarihinden önce € 500 € 8,4004 taksitte ödeme: 9,200 €Yer rezervasyonu: 500 €15/7/2019 tarihinden önceki% 50 (4,350 €)6/12/2019 öncesi% 25 (2,175 €)01/4/2020 tarihinden önceki 25% (2,175 €)

Öğrenci seçim süreci :

İstediğiniz belgeleri ekteki belgelerle birlikte gönderin:

Kayıt dosyası tamamlandı (BT POSTA'YA EKLENDİ)Değerlendirme notları veya daha yüksek çalışmaların derecesiDoküman DNI / PASSPORT / NIEFotoğraf kimliğiYaratıcı çalışmaların portföyü.... [-]
İspanya Barcelona
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Columbia College Hollywood

Grafik Tasarım ve İnteraktif Medya derecesi, etkili, çarpıcı grafik tasarım ve web arayüzleri geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz pratik bilgileri ve içgörüleri sağlar. H ... [+]

Ortalama program uzunluğu: 4 yıl

Gerekli Minimum Kredi Saati: 192

Grafik Tasarım ve İnteraktif Medya derecesi, etkili, çarpıcı grafik tasarım ve web arayüzleri geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz pratik bilgileri ve içgörüleri sağlar. Hemen yaratmaya başlayacaksınız, ticaretin tüm araçlarını kullanarak uygulamalı deneyim kazanacaksınız. İlk günden itibaren, bir portföy oluşturacak ve seçtiğiniz kariyerde başarılı olmak için gereken becerileri kazanacaksınız.

Kariyer yolları

BFA Grafik Tasarım Etkileşimli Medya programı sizi aşağıdakiler dahil birçok yaratıcı pozisyona hazırlar:

Grafik TasarımcısıWeb tasarımcısıUI / UX TasarımcısıSanat Yönetmeni YardımcısıSergi TasarımcısıMarka Kimliği Tasarımcısıressamfotoğrafçıvurgu... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Raffles University Iskandar

Grafik Tasarım programının lisans programının odak noktası iş piyasasındadır. Öğrenciler güçlü bir pratik çalışma portföyü ile mezun olacak ve baskı veya çevrimiçi yayınc ... [+]

Grafik Tasarım programının lisans programının odak noktası iş piyasasındadır. Öğrenciler güçlü bir pratik çalışma portföyü ile mezun olacak ve baskı veya çevrimiçi yayıncılık için etkili malzemeler üretmeye hazır olacaklar.

Ders, öğrencilerin tasarım ilkeleri, çizim becerileri, tipografi, yaratıcılık ve fikir gelişimi hakkında bilgi sahibi olacağı bir temel dönem ile başlar. Tasarım ve Grafik Tasarım Tarihi de kapsanır ve öğrencilere gelecekteki çalışmaları için bir arka plan bilgisi ve ilham olarak yansıtacaktır.

Öğrenciler, Adobe Creative Suite kullanarak kurs boyunca pratik çalışmalar yaparak yazılım bilgilerini geliştireceklerdir. Daha sonra tasarımlarını baskı, dijital veya interaktif platformlara doğru medya ile nasıl uygulayacaklarını öğrenecekler.... [-]

Malezya Johor Bahru
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Polytechnic Institute of Tomar

Tasarım ve Grafik Sanatları Teknolojisi programı çok yönlü, tutarlı profiline göre tasarlanmış ve grafik teknolojileri ve iletişim tasarımı konularında geniş bir yelpazed ... [+]

Tasarım ve Grafik Sanatlar Teknoloji

Amacı

Tasarım ve Grafik Sanatları Teknolojisi programı çok yönlü, tutarlı profiline göre tasarlanmış ve grafik teknolojileri ve iletişim tasarımı konularında geniş bir yelpazede kapsar. Bu tasarım, üretim, yönetim ve grafik nesneleri araştırmaya katılan kurumların veya işletmeler için tasarımcılar ve üst düzey yöneticileri sağlamayı amaçlamaktadır. teknolojiler ve grafik süreçleri, yönetim sistemleri ve yöntemleri ve bütçeleme, bilgi ve iletişim teknolojileri ve multimedya anlaşılması tasarımcı ve bu akademik döngüsü doğasında grafik teknisyen profili için çok önemli bir koşuldur. emek dünyasına değil, sadece erişimini kolaylaştırmak, ama şekilde bu program tasarlanmıştır ayrıca çalışmada ESTT gelen Editoryal Teknolojileri yani yüksek lisans derecesi ikinci döngüsü programları.... [-]

Portekiz Tomar
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Al-Ahliyya Amman University

2000 yılı ikinci dönem başında ile Grafik Tasarım Bölümü kurulan bir pratik uzmanlık teknik ve artistik öğrenci becerileri Bacassap profesyonel uzmanlık saygı olmasının y ... [+]

Grafik Tasarım

2000 yılı ikinci dönem başında ile Grafik Tasarım Bölümü kurulan bir pratik uzmanlık teknik ve artistik öğrenci becerileri Bacassap profesyonel uzmanlık saygı olmasının yanı sıra, teknik, teknolojik ve bilgi birden fazla alan, birleştirir böyle dergi, gazete, kitap, ambalaj, animasyon ve liderlik gibi grafik üretimle ilgili görsel araçlarla mümkün dizayn edilecek çeşitli reklam birden hedeflerini kampanyaları.

mesaj

Yaratıcı tasarımcılar hazırlanması grafik tasarım trendleri çeşitli ulaşmak mümkün.

Hedeflerişgücü piyasası değişkenleri ile yetişmek mümkün uzman kadroların Rehabilitasyon.ve öğretim üyelerinin yetene... [-]
Ürdün Amman
Eylül 2019
Ingilizce,Arapça
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Venice

Program, öğrencilerin çeşitli grafik dillerini kullanarak iletişim araçlarını tasarlayabilmeleri ve geliştirebilmeleri için profesyonel eğitim sunmayı amaçlamaktadır: edi ... [+]

İTALYANCA DİLDE BU DERS.

Program, öğrencilerin çeşitli grafik dillerini kullanarak iletişim araçlarını tasarlayabilmeleri ve geliştirebilmeleri için profesyonel eğitim sunmayı amaçlamaktadır: editöryal ürünler, tabelalar, tanıtım reklamları, web gibi interaktif ve çoklu ortam iletişim sistemleri ve dijital . Program, katılımcıların dijital üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmalarını, belirli projelerle deneme yapmalarını ve farklı üretim aşamalarına ilişkin kendi yetkinliklerini geliştirmelerini sağlar.Profesyonel profiller: programın sonunda öğrenciler görsel iletişim projelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve uygulanması ile ilgili farklı etkinlikleri yönetebileceklerdir. Dijital çağın yeni teknolojileri için özel olarak eğitilecekler.... [-]

İtalya Venice
Ekim 2019
Italyan
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Seeway - Barcelona

Seeway'in Grafik ve Sayısal Tasarımında Yüksek Diploma, kavramsal projektif bir perspektifte grafik tasarım kuran 3 yıllık bir programdır. ... [+]

Grafik ve Dijital Tasarım Seeway Yüksek Diploma bir 3'tür - kavramsal grafik sanat yansıtmalı perspektifinden dayanmaktadır yıl programı.

Bir öğrenci olarak, farklı nitelikteki görsel parçalarını çalıştırarak bilgi ve grafik alanını genişletmek için hangi teknik uzmanlık programına içine atılmak olacaktır.

Sen% 100 gerçek ve grafik tasarım dünyasında trendleri iliklerine kadar projelerde yer almak, büyük profesyoneller aktif majör grafik disiplinler öğrenme, bir eğitim ortamı ilk düzeyde kendini yer bulmak.

Bunu en güzel yaratıcılığınızı yükseltmek için atölye, atölyeler, ustalık sınıfları ve grafik tasarım dünyasında uzman etkinliklere katılma fırsatı var.... [-]

İspanya Barcelona
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
LaSalle College Vancouver

LaSalle College Vancouver Grafik Tasarımdaki Tasarım Lisansı, öğrencileri yaratıcı bir şekilde tatmin edici ve ödüllendirici bir kariyer için görsel bir hikaye anlatıcısı ... [+]

Grafik Olarak Konuşma

LaSalle College Vancouver Grafik Tasarımdaki Tasarım Lisansı, öğrencileri yaratıcı bir şekilde tatmin edici ve ödüllendirici bir kariyer için görsel bir hikaye anlatıcısı olarak hazırlar. Öğrenciler, en gelişmiş grafik tasarımcıların eğitimi ile son teknoloji ürünü bir öğrenme ortamında uygulamalı eğitim alırlar.

Program hedefleri

Özel hedeflerimiz, öğrencilere aşağıdakileri sağlamaktır:

Mezunlar için giriş düzeyinde iş aramak için gerekli olan güçlü teorik ve pratik bilgileri vurgulayan bir programdaki yeterlilikler;Öğrencilerin tasarımcı olarak mesleki ve akademik gelişimlerini destekleyen ve geliştiren uygulamalı, öğrenme merkezli bir eğitim ortamı;Tasarım alanındaki giriş seviyesi istihdam fırsatları için hedefli hazırlık ve eğitim;Kapsamlı endüstri deneyimine sahip, uygun şekilde onaylanmış fakültelere erişim.genel bakış... [-]
Kanada Vancouver
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku