Filter
Lisans
Asia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Asia Genel Eğitim Lisans Dereceleri İncele 2019/2020

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.

Genel eğitim programları genel olarak öğrencilere yaşam becerileri ve küresel bilgi birikimine sağlam bir temel kazandırma amacına sahiptir. Bu programı tamamlayan öğrenciler genellikle giriş seviyesi çalışmayı arar veya belirli bir konuda eğitimlerine devam ederler.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asia Genel Eğitim Lisanslar Bak 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Genel Eğitim, Asia

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
The Education University of Hong Kong

Bu program, öğrencilerimizi seçkin ilkokul öğretmeni olmaya hazırlamayı amaçlamaktadır. ... [+]

Asia Genel Eğitim Lisans Dereceleri 2019/2020. Programın Amacı

Bu program, öğrencilerimizi seçkin ilkokul öğretmeni olmaya hazırlamayı amaçlamaktadır:

Olumlu bir profesyonel tutum var;sağlam akademik bilgiye ve geniş tabanlı mesleki bilgi ve becerilere sahip olmak;Yaşam boyu öğrenme becerisine sahip ve ahlaki, sosyal ve kültürel değerleri değerlendirebilir;öğrenciler, ebeveynler, meslektaşlar, okul yöneticileri ve diğer profesyonellerle işbirliği içinde çalışabilir; veHong Kong'un eğitim konularını anlar ve eğitim yeniliklerine olumlu tepki verir.

Programın tamamlanmasından sonra, Genel Çalışmalar öğrencilerinden mümkün olması bekleniyor:... [-]

Hong Kong
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
St. Theresa International College

Bugünün dünyasında, adam bilim ve teknolojinin daha fazla ilerleme için çabalamaktadır. Bu gelişme, sadece bizim gençler bilimin temel ve ileri düzeyde öğretim yoluyla el ... [+]

Bugünün dünyasında, adam bilim ve teknolojinin daha fazla ilerleme için çabalamaktadır. Bu gelişme, sadece bizim gençler bilimin temel ve ileri düzeyde öğretim yoluyla elde edilebilir.

Bir bilim öğretmeni olarak, "ne", "neden oluyor" ve dünyanın etraflarında "nasıl" öğrencileri aydınlatmak için sizin sorumluluğunuzdadır olacaktır. St Theresa, Bilim Eğitim bizim Lisans (Uluslararası Programı) size bilimsel meraklarını takip ve çalışmaları boyunca iyi bilgilendirilmiş kararlar öğrencilere ilham için gerekli becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Ben ne öğrenecek? Bilim Eğitim (Uluslararası Programı) Bizim Lisans yurtdışında Tayland ya da ilköğretim ve ortaöğretim okullarında fen öğretmen olarak liderlik rolleri için öğrencileri hazırlamaktır. Öğrenciler biyoloji, fizik, jeoloji, coğrafya ve kimya kapsayan biliminin temel seviyelerini öğretmek için bilgi ile donatılmış olacak. Birlikte modern laboratuar ve öğretim tesisleri ile program öğrencilerimiz fen öğretmen olarak akademik, entelektüel ve profesyonel büyümeye yardımcı olacaktır. ... [-]
Tayland Nakhon Nayok
Haziran 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku