Filter
Lisans
Çek Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Çek Cumhuriyeti'nde Genel Çalışmalar Lisans Eğitimleri Hepsini İncele 2019

Bir lisans 120 kredi tamamlamış sonra verilen bir lise sonrası derecesidir. Genellikle bir lisans tamamlamak için sekiz yarıyıl alır. Bir lisans dersi tamamlarken, adayların genel ders çalışmak için ve büyük bir özel bir konu seçti. Lisans derecesi de bazı ülkelerde bir lisans çağrılabilir.

Genelde önlisans ve lisans düzeyinde sunulan, genel çalışmalardaki programlar, büyükleri için bir odaklanma korkusu veya farkında olmayan öğrenciler için ideal olabilir. Genel çalışmalar programları genellikle sanat ve insanlıktan iş ve bilim alanına kadar çeşitli alanlara değinir.

Çek Cumhuriyeti köklü ve araştırmaya dayalı üniversite eğitimi vardır. Bu öğrenciler arasında yaratıcılık ve yenilik ruhunu yetiştiriyor bu yana Avrupa'da saygın müfredat 's ini Prag bir öğrenme yaptı.

Çek Cumhuriyeti'nde Genel Çalışmalar En iyi Lisans Dereceleri 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Genel Çalışmalar, Çek Cumhuriyeti

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Faculty of Humanities, Charles University

Liberal Sanatlar ve Beşeri Bilimler lisans derecesi çalışma felsefe, tarih ve kültürel ve sosyal antropoloji odaklı beşeri bilimlerde üniversite çalışmasıdır. Programın i ... [+]

Liberal Sanatlar ve Beşeri Bilimler lisans derecesi çalışma felsefe, tarih ve kültürel ve sosyal antropoloji odaklı beşeri bilimlerde üniversite çalışmasıdır. Programın imza özelliği, öğrencilerin bireysel yeteneklerini geliştirmelerini ve ilgi alanlarını geliştirmelerini sağlayan oldukça açık bir çalışma programıdır. Beşeri ve sosyal bilimlerde zorunlu dersler alır ve her alanla ilgili kapsamlı sınavlardan geçer. Çalışma sırasında diğer dersleri uygun bir şekilde seçerken, öğrenci, göreceli teorik alanların herhangi birinde veya edinilmiş becerilerin pratik kullanımında ya ileride (Master) çalışmaya odaklanabilir.

Doğrulama ve değerlendirme kriterlerinin açıklaması... [-]
Çek Cumhuriyeti Prague 5
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku