BACHELORSTUDIES

Malezya'da Gayrimenkul Geliştirme Lisans Eğitimleri Karşılaştır 2020/2021

Bir lisans 120 kredi tamamlamış sonra verilen bir lise sonrası derecesidir. Genellikle bir lisans tamamlamak için sekiz yarıyıl alır. Bir lisans dersi tamamlarken, adayların genel ders çalışmak için ve büyük bir özel bir konu seçti. Lisans derecesi de bazı ülkelerde bir lisans çağrılabilir.

Mülkiyet gelişimi genellikle, hem kurumu hem de piyasayı ilgilendiren mülk geliştirme sürecinin aşamalarının pratik çalışma ve analizini içerir. Çalışma alanları, fiziksel, yasal, yönetsel ve politik sistemlerin araştırılması yoluyla varlıkların geliştirilmesi ve yönetilmesini içerebilir.

Malezya Güneydoğu Asya'da bir federal anayasal monarşi. Bu on üç eyalet ve üç federal bölgeden meydana ve iki benzer büyüklükte bölgeler, Malezya Yarımadası ve Malezya Borneo içine Güney Çin Denizi ile ayrılmış 329.847 kilometrekarelik toplam kara sahiptir.

Malezya'da Gayrimenkul Geliştirme Top Lisanslar 2020/2021

1 Sonuçlar Gayrimenkul Geliştirme, Malezya Filter

Bilim Lisans (Arazi Yönetimi

Universiti Teknologi Malaysia
Lisans
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Arazi Yönetimi ve Geliştirme Bilim Lisans, 21. yüzyılda bir arazi yönetim sisteminin zorluklarını yönetmek için arazi konularında yetkin ve bilgili mezunlar üretmek için tasar ...

Devamını oku