close

Filtreler

Sonuçları Göster

Güzellik Sektörü Lisans Derecesi 2020

lisans derecesini elde profesyonel bir kariyer başlarken ilk adımıdır. Öğrenciler lisans diploması ve kariyerlerine başlamak, ya da hareket ve master derecesi kazanmak için tercih olabilir. Güzellik Sektöründen bir lisans nedir? güzellik sektöründe bir lisans o salonu müşterilerle doğrudan temas yaptığından daha sık bu dinamik sektörün iş sonu daha çok katılımını ka… Devamını oku

lisans derecesini elde profesyonel bir kariyer başlarken ilk adımıdır. Öğrenciler lisans diploması ve kariyerlerine başlamak, ya da hareket ve master derecesi kazanmak için tercih olabilir.

Güzellik Sektöründen bir lisans nedir? güzellik sektöründe bir lisans o salonu müşterilerle doğrudan temas yaptığından daha sık bu dinamik sektörün iş sonu daha çok katılımını kariyer için hazırlar. Orada bu alanda birçok ortak özellikleri vardır, ancak lisans öğrencileri genellikle ilk uzmanlık içindeki bütün üst üste belirli konularda üzerinde durulacak. Bilginler, genellikle iş akışı da dahil olmak üzere hesap yönetimi ilkelerini, çalışma. Onlar da halkla ilişkiler ve pazarlama eğitimi olabilir. Çalışmanın diğer alanlar genellikle grafik tasarım, ürün etiketleme ve paketleme, araştırma teknikleri ve iş yönetimi ve ilkeleri içermektedir.

güzellik sektöründe bir lisans bu kalıcı olarak karlı, canlı alanın iş odaklı sonunda çalışmak için öğrencileri hazırlamak olabilir. Aynı zamanda güzellik endüstrisine ilgili alanlarda yöneticilik pozisyonlarında ve kariyer geliştirme için bir sıçrama tahtası olarak hizmet verebilir.

Bir derecesini elde maliyetini etkileyen ortak faktörler programı uzunluğunu, okulun coğrafi konumu ve öğrenim maliyeti içerir. Aday öğrenciler iyice onlar kendi ihtiyaçları için en uygun olduğunu hissediyorum programı ile bir seçmeden önce okullara araştırma gerekir.

güzellik sektöründe bir lisans derecesi kazanmak Bireyler genellikle salon sahipleri, ürün distribütör veya güzellik ürünü üreticileri ile çalışmak profesyoneller haline.Bu derece üst kariyer seçimleri bütün bir hat geliştirme ve pazarlama yardımcı güzellik salonu sahipleri ve ürün üreticileri, grafikler ve ürünleri, PR uzmanları ile çalışmak pazarlama yöneticileri, ürün yöneticileri teşvik tasarımcılar ile doğrudan anlaşma hesap yöneticiler vardır maksimum satış ve karlılık elde etmek çalışmak güzellik ürünleri ve bölge satış müdürleri.

Çeşitli üniversiteler lisans derecesini elde uluslararası seçenekler sunan ve çevrimiçi sınıflar uzak bölgelerde ve okula devam ederken çalışmayı tercih edenler için yaşayanlar için iyi bir seçimdir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Grupo Tiradentes
Aracaju , Brezilya

Güzellik içinden gelmek zorunda, ama dışarı yansır. Estetik ve Kozmetik, Facipe, elbette sağlık, refah ve yaşlanma önlenmesi bakım sağlayan, vücut, yüz ve saç bakımı ile güzel ... +

Güzellik içinden gelmek zorunda, ama dışarı yansır. Estetik ve Kozmetik, Facipe, elbette sağlık, refah ve yaşlanma önlenmesi bakım sağlayan, vücut, yüz ve saç bakımı ile güzellik sektöründe çalışacak profesyoneller sağlar. -
Lisans
Tam zamanlı
6 dönem
Portuguese (Brazil)
Mar 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın