BACHELORSTUDIES

Savignac Fransa En iyi Lisans Programları 2020

Lisans derecesi yüksek öğrenimin en önemli özelliğidir. Belirli bir alanda üç ila yedi yıl eğitim alan öğrencilere verilen bir derecedir. Lisans derecesi sanattan bilime kadar birçok farklı disiplinde alınabilmektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Aquitaine Dordogne bölümünde, Güney Fransa Savignac-les-Églises aittir. Sadece 1000'den fazla kişi ile küçük bir kasaba. Burada ikamet eden öğrenci Dordogne bölüm içinde yer alan kolej ve üniversite katılacak.

Savignac Fransa'da Lisans Programları Karşılaştır 2020

Arama Sonucu Filter

Hospitality Yönetimi Bachelor Of Arts "Top Up" (Bac 3)

Ecole Supérieure Internationale de Savignac
Lisans
<
Tam zamanlı
<
10 aylar
Kampüs

Bu multidisipliner kursu - Hospitality Management Bachelor of Arts "Top Up" teorik ve pratik becerileri sağlar ve esneklik, gerekli kalite teşvik ...

Devamını oku

Avrupa Uluslararası Otelcilik Lisans (Bac 3)

Ecole Supérieure Internationale de Savignac
Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Kampüs

Avrupa Uluslararası Otelcilik Lisans - 3 yıl içinde 3 ülkede gerçek bir Avrupa misafirperverliği yöneticisi olmak ... Fransa'da bir yıl okuduktan sonra, daha sonra İspanya ...

Devamını oku