BACHELORSTUDIES

Nantes Fransa Top Lisans Programları 2020

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir.

Fransa, resmi olarak Fransa Cumhuriyeti, çeşitli denizaşırı bölgeler ve ülkelerle birlikte, Batı Avrupa'da çoğunlukla bulunan üniter yarı-başkanlık cumhuriyettir.

Nantes Batı Fransa'da Loire Nehri üzerinde yer alır. 550.000 'den fazla sakinlerinin bir çalışan sayısı ile, şehir Fransa'da 6. büyüğüdür. Bu eğlence çeşitli alanları vardır ve birkaç yıllık festival ev sahipliği yapıyor. Nantes 2 üniversite ve şehir etrafında kolej çok sayıda vardır.

Nantes Fransa'da Lisanslar Karşılaştır 2020

Arama Sonucu Filter

BDes 3. sınıf / Uluslararası Sınıf

L’École De Design Nantes Atlantique
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
31 Ağu 2020
Ingilizce
Kampüs

Uluslararası Sınıf, lisans düzeyinde çalışmaların üçüncü (sonuncusu) yılı boyunca bir MDes programına katılmak isteyen Fransız öğrenciler ve çeşitli milletlerden uluslararası ...

Devamını oku

Ahşap ve Dijital Üretim Geçiş Lisans

Ecole Superieure Du Bois
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Fransızca
Kampüs

Ahşap ve Dijital Üretim Geçiş Lisansı, ahşap işleme endüstrilerinde üç yıllık pilot üretim yöneticilerini karmaşık süreçleri ve araçları yönetme konusunda eğitmektedir. ...

Devamını oku