BACHELORSTUDIES

Angers Fransa Top Lisans Dereceleri 2021

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Angers şehir Anjou, Fransa tarihsel başkentidir. Bu 100.000 'den fazla nüfusu ev sahipliği yapmaktadır. UCO ve Angers Üniversitesi - Kent 2 üniversite yani Batı'nın Üniversitesi vardır.

Angers Fransa'da Lisans Programlar Karşılaştır 2021

Arama Sonucu Filter

Uluslararası İşletme Lisans

Université Catholique de l'Ouest - UCO
BBA
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Tamamen İngilizce olarak verilen uluslararası bir işletme ve yönetim programı, ilk dönemi BBA'da üçüncü yılını bir Amerikan, Avrupa veya Japon üniversitesinde geçirme olanağın ...

Devamını oku

Risk Yönetimi Lisans

ESAIP Graduate School of Engineering
Lisans
<
Tam zamanlı
<
5 yıl
Ingilizce
Kampüs

Risk Yönetiminde Esaip Engineer programı

Devamını oku

Baccalaureate 5 Bilgisayar Bilimi - Uluslararası Program

ESAIP Graduate School of Engineering
Lisans
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Angers kampüsü, İngilizce kurslarının% 100'ünü sunmaktadır. Bu, günlük yaşamınızda anlama, sözlü ve yazılı ifadede ilerlemenizi mümkün kılar: bir konudan daha fazlası, İngiliz ...

Devamını oku