close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yarı zamanlı Lisans Eğitimleri içinde Fizik Beyaz Rusya'da 2020

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.Fizik çalışmaları, evrenin enerji, hız ve elektrik gibi çeşitli temel özelliklerini keşfetmek isteyenler için tasarlan… Devamını oku

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.

Fizik çalışmaları, evrenin enerji, hız ve elektrik gibi çeşitli temel özelliklerini keşfetmek isteyenler için tasarlanmıştır. Öğrenciler evrenin yasaları, deneyleri ve gözlemleri inceleyerek nasıl çalıştığını öğrenebilirler.

Beyaz Rusya, Belarus resmen Cumhuriyeti, kuzeybatı, kuzeydoğu, batıda güney, Polonya Ukrayna ve Litvanya ve Letonya için Rusya ile sınırlanmıştır Doğu Avrupa'da bir kara ülkesidir.

Yarı zamanlı Lisans içinde Fizik Beyaz Rusya'da

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Гомельский государственный университет имени Франциска Скорины
Gomel, Beyaz Rusya

Uzmandır: bilim çalışma - araştırma ve geliştirme - tasarım kurumları, ilk mesaj sanayi işletmeleri,

Uzmandır: bilim çalışma - araştırma ve geliştirme - tasarım kurumları, ilk mesaj sanayi işletmeleri, -
Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 5 yıl
Eyl 2020
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın