Lisansprogramlari.com

Finlandiya'da En iyi 38 Lisans Derecesi Karşılaştır 2020

Ikinci dünya: Dünya Ekonomik Forumu'na göre, Finlandiya 'ın yüksek eğitim sistemi çok yüksek sırada yer alıyor. Finlandiya'da Çoğu yüksekokul ve üniversitelerin kamu veya devlet destekli vardır. Üniversiteler ve Uygulamalı Bilimler Üniversiteler: Yükseköğretim iki sektöre ayrılmıştır. Her iki okul hibe Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri türleri, ancak Üniversiteler görüşme de yapabilirsiniz Ph.Ds. Bilgi Teknolojileri, Medya Mühendisliği, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Hemşirelik, Sosyal Hizmetler, İnşaat Mühendisliği, Elektronik, Çevre Mühendisliği Kimya Mühendisliği ve sadece Finlandiya'da okul tarafından sunulan çeşitli akademik programlardan bazıları şunlardır alanında lisans dereceleri.

Üniversiteler Ekenäs, Espoo, Helsinki, Hämeenlinna, Imatra, Kemi, Kuopio, Lahti, Lappeenranta, Mikkeli, Rovaniemi, Seinäjoki, Tampere, Tornio, Turku, Vaasa ve Varkaus'dan, tüm ülke üzerinde bulunmaktadır.Tam zamanlı, yarı zamanlı ve çevrimiçi çalışma modları mevcuttur, ancak yarı zamanlı ve çevrimiçi programları belirli lisans eğitim programları ile sınırlı olabilir.

Eğer Finlandiya'da bir lisans kayıt olabilirler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağı doğru ilerleyin ve daha fazla okumak için tıklayın. Bu web formu kısa doldurarak birkaç dakika içinde seçtiğiniz üniversite veya kolej doğrudan size gönderilmek üzere bilgi talep edebilirsiniz.

Arama Sonucu Filter

Mühendislik Fakültesi, Bilgi Teknolojisi (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Finlandiya Mikkeli

Bilgi teknolojisi programımızda, modern bir veri merkezi ortamında bilgisayar ağı ve uygulama hizmetlerine odaklanıyorsunuz. İnternet bağlantılı kablolu veya kablosuz yerel alan ağları oluşturmayı öğreniyorsunuz. Sunucu ortamlarını yönetebilir ve çalıştırabilirsiniz. Bilgi ve ağ güvenliği de çalışmaların önemli bir parçasıdır. BT becerileri IoT sistemlerinde toplanır ve onlarla birlikte hizmetlerin nasıl geliştirileceğini ve prototip oluşturulacağını ve global iş dünyasındaki olanaklarını anladığınızı öğrenirsiniz.

Akıllı ve Sürdürülebilir Tasarımda Kültür ve Sanat Lisans

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Hämeenlinna

Sürdürülebilir ve akıllı tasarımla ilgileniyor musunuz? Ekolojik ve etik olarak üretilen ürün ve hizmetleri nasıl tasarlayacağınızı öğrenmek ister misiniz? Günümüz dünyası, çevreye duyarlı bir şekilde büyüyor ve teknoloji her gün büyük adımlarla ilerliyor. Tasarım profesyonellerinin yeşil değerlerin önemini, dairesel ekonominin zorluklarını anlamaları ve hem geleneksel hem de modern teknikleri nasıl kullanacaklarını ve birleştireceklerini bilmeleri önemlidir.

Makine Mühendisliği ve Üretim Teknolojisi Lisans, Lappeenranta

LAB University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem Ağustos 2020 Finlandiya Lappeenranta

Makine Mühendisliği ve Üretim Teknolojisi Yüksek Lisans Programı, öğrencileri özellikle makine ve otomasyon tasarımı, üretim planlama, araştırma ve geliştirme alanlarında uluslararası makine mühendisliği kariyerlerine hazırlar. Makine Mühendisliği ve Üretim Teknolojisi programından mezun olanlar, metal ve orman endüstrilerinde, otomasyon ve bilgi teknolojilerinde teknolojik uzmanlar, yöneticiler, tasarımcılar, geliştiriciler ve satış mühendisleri olarak çalışabilir.

Açık Hava ve Macera Eğitiminde Lisans Derecesi

Humak University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 42 aylar Eylül 2020 Finlandiya Helsinki

Finlandiya'daki macera eğitiminde lider yükseköğretim kurumu olan Humak University of Applied Sciences eğitim alın. Topluluk eğitimci çalışmaları, macera ve açık hava eğitimi konusunda uzmanları eğitiyor. Macera ve açık hava eğitimi, deneysel ve faaliyete dayalı öğrenme metodolojisine dayanır ve bireylerin, grupların ve toplulukların büyümesini, gelişmesini, refahını ve ajansını desteklemeyi amaçlar.

Satınalma ve Lojistik Mühendisliği Lisans

JAMK University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Jyväskylä

Satınalma ve Lojistik Mühendisliği, mal, bilgi, sermaye ve insanların akışının doğru zamanda doğru yere ve uygun şartlarda aktarılmasını sağlar. Gerçekten uluslararası bir ortamda, farklı kültürlerden ve kökenden insanlarla çalışmayı ve çalışmayı öğreneceksiniz. Tüm program İngilizce olarak yürütülmektedir. Bu okul lojistik, işletme, turizm ve lojistik konularında programlar sunmaktadır.

Lisans - Çevre Kimyası ve Teknolojisi

Centria University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Kokkola

Çevre Kimyası ve Teknolojisi lisans programı, öğrenciye Kimya ve Kimya Mühendisliği alanında geniş bilgi sağlar. Yaşam döngüsü düşüncesi ve materyal akışları üzerinde bütünsel bir bakış açısı kazanacaksınız.

Erken Çocukluk Öğretmenliği Lisans Programı

University of Turku
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Rauma

Erken Çocukluk Dönemi Öğretmenliği Lisans Programı, erken çocukluk döneminde eğitim uzmanlarını eğitmeyi amaçlamaktadır; bu, Fin bağlamında, her çocuğun refahını, dengeli gelişimini ve öğrenmesini desteklemek için eğitim, öğretim ve bakımı içerir.

Yazılım Mühendisliği Lisans Derecesi

Tampere University Of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Finlandiya Tampere

Uluslararası yazılım mühendisliği alanında kariyer yapmayı mı planlıyorsunuz? Lisans programımız size çalışma yaşamı becerileri kazandırır ve yazılım sektöründe kendi kariyerinizi başlatmanız için size güven verir.

Bilgi Teknolojileri Mühendisliği Bölümü (BEng)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Oulu

Oulu BİT teknolojisi ve yenilikleriyle tanınır. Bu aynı zamanda Mühendislik Fakültesi'ndeki teknoloji alanında da görülebilir. Yazılım geliştirme becerileri ve işletme bilgileri gerçek dünya projelerinde geliştirilmiştir. Tüm gerçek dünya projeleri ve pratik eğitim, çalışmalarınızda zaten çalışma hayatıyla ağ kurmanızı sağlar.

Uluslararası İşletme Lisans

Arcada
Kampüs Tam zamanlı 3.5 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Helsinki

Eğer işletme ve yönetimi İngilizce olarak gerçekten uluslararası bir ortamda incelemek ve sizi uluslararası bir kariyere hazırlayan bilgi ve tecrübe kazanmak istiyorsanız, o zaman bu lisans programı tam size göre!

Spor ve Eğlence Yönetimi Lisans Derecesi

Kajaani University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 7 dönem Ağustos 2020 Finlandiya Kajaani

Spor ve egzersizin bireylerin ve toplumun refahına önemli ölçüde katkıda bulunduğunu anlayan bir spor uzmanı olun.

Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Lisans Programı - Sosyal Bilimler

Tampere University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Tampere

Şehirler iş, kültür ve günlük yaşam için ilham verici arenalardır. Bununla birlikte, çevre ve bireylerin refahı ile ilgili karmaşık zorluklarla karşı karşıyadırlar. Sürdürülebilir Kentsel Gelişim Lisans Programı, bu zorlukların üstesinden gelmek için gerekli becerileri geliştiren multidisipliner bir programdır. Sosyal Bilimler alanına odaklananlar, sosyal araştırmanın amacını ve toplumsal önemini anlayacaklardır. Ayrıca sosyal bilimlerdeki temel teori ve kavramlara aşina olacaklar.

Mühendislik lisans, makine mühendisliği

Savonia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Kuopio

Lisans programı Savolax teknoloji endüstrisi için gelecekte mühendis nitelendirir. Görevleri, proje yönetimi, satış mühendisliği, işletme ve tedarik zinciri yönetimi ve mühendislik gibi mühendislik, işletme ve yönetim alanlarında içinde değişebilir.

Uluslararası İşletme Lisans

Aalto University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Finlandiya Mikkeli

Uluslararası bir kariyeri iş danışmanı, pazarlama müdürü, CEO, girişimci veya araştırmacı olarak mı hayal ediyorsunuz, yoksa alanında yenilikçi bir lider olmak mı istiyorsunuz? Avrupa'daki en yüksek derecedeki işletme okullarından birinde İngilizce Ekonomi ve İşletme Bölümü'nden lisans derecesiyle ilgileniyor musunuz?

Deniz Kaptanının Lisans Derecesi

Satakunta University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı Ağustos 2020 Finlandiya Pori Rauma Huittinen Kankaanpää + 2 daha

Denizcilik endüstrisi, gerekli yeterlilik belgelerini tamamlayarak denizcilik ekibine üye olmayı isteyen herkes için en heyecan verici ve farklı kariyer yollarından birini sunar.