Lisansprogramlari.com

Filipinler'de En iyi 3 Lisans Derecesi Bak 2020

Elektrik Mühendisliği, Turizm İşletmeciliği, Makine Mühendisliği, Pazarlama, İnşaat Mühendisliği, Otel Yönetimi ve Endüstri Mühendisliği, sadece Filipinler'de kolejlerinde bulunan çeşitli lisans programları bir avuç vardır. Quezon City olsun, Tanay, Bacnotan veya Manila, Filipinler üniversitelerin lisans öğrencilerine çok yönlü, uluslararası farkında eğitim vermeyi taahhüt ediyoruz. Filipinler kamu ve devlet destekli olan 600'ü 2000'den fazla yüksek öğretim kurumları, bir toplam vardır.

Lisans programları Filipinler normalde son dört veya beş yıl ve başarılı mezunlarına derece sunum sonuçlanan, konferanslar, seminerler, grup çalışmaları ve bireysel projelerin bir arada yer alıyor. Filipinler Merkez Colleges öğrencileri ilham ve kariyer odaklı akademik deneyim ile bunları sağlamak için çalışır bir akredite bir yüksek öğretim kurumudur.

Filipinler lisans programları hakkında daha fazla bilgi için, aşağı doğru ilerleyin ve daha fazla okumak için tıklayınız. Bunu web-formunu kullanarak, ilginizi çeken herhangi bir lisans programı hakkında okuldan doğrudan gönderilmek üzere birkaç dakika içinde bilgi talep edebilirsiniz.

Arama Sonucu Filter

Görsel Tasarımda Uygulamalı Sanatlar Lisansı

Miriam College
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Kasım 2019 Filipinler Cumhuriyeti Manila

Görsel Tasarımda Uygulamalı Sanatlar Lisansı, tasarım mesleği ve yaratıcı endüstrilerde bir kariyere sahip olmak istiyorsanız ideal eğitim alanıdır. Program sana sanat, tasarım ve kültür hakkında güçlü bir anlayış sağlayacaktır. Görsel iletişim tasarımı zorlukları, multimedya platformları, klasik çizim teknikleri ve yeni dijital medya formatlarını kullanarak yaratıcı düşünme stratejilerinin nasıl geliştirileceği ve etkili ve yenilikçi çözümler üretileceği öğretilecek.

Erken Çocukluk Eğitimi Lisans

Miriam College
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Kasım 2019 Filipinler Cumhuriyeti Manila

Erken Çocukluk Eğitimi Lisans, erken çocukluk eğitimi, özellikle okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinin oluşumunda bir kariyer için hazırlar.

Dijital sinemada güzel sanatlar lisans

Mapúa Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı Kasım 2019 Filipinler Cumhuriyeti Manila

Bu program, bağımsız sinemacıların yeni nesil saflarına katılacak öğrenciler yetiştirmek için tasarlanmıştır