Filter
Lisans
Hollanda Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hollanda'da Enerji Lisans Programları İncele 2019

Bir lisans 'derecesi bir lisans akademik programın başarılı bir şekilde tamamlanması da verilir. Genellikle bir öğrenci kendi akademik kariyerine alınan ilk derecesidir. Genellikle tam zamanlı çalışmanın dört yıl lisans derecesi kazanmak için gereken.

Enerji çalışmaları programları çağdaş toplumda enerjinin dinamik rolünün bir perspektif ve anlayış oluşturmaya çalışmaktadırlar. Bu alanda eğitim kursuna takip ederken öğrencilerin karşılaşabileceğiniz Ortak konular yenilenebilir enerji, uluslararası ticaret politikası ve düzenleyici etiği bulunmaktadır.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Hollanda'da Enerji En iyi Lisans Programları 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Enerji, Hollanda

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Gezegenin problem çözücülere ihtiyacı var. Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji Çevre Bilimi (ESSET) programı, sizi BSc derecesi ile iddialı bir çevre profesyoneline dönüşt ... [+]

Hollanda'da Enerji En iyi Lisans Eğitimleri 2019.

Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji İçin Çevre Bilimleri Lisans

Gezegenin problem çözücülere ihtiyacı var. Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji Çevre Bilimi programı (ESSET) sizi BSc derecesi ile iddialı bir çevre profesyoneline dönüştürecektir.

Bir belediye 2040 yılına kadar karbon nötr olmak istiyor. Bir danışmanlık ekibinin bir parçası olarak, enerji tüketimini azaltmanın ve sürdürülebilir enerji kaynaklarını uygulamanın yollarını buluyorsunuz. Güneş paneli verimlerini araştırıyor ve CO2'yi verimli gıda mahsulü büyümesi için yeniden kullanmak için stratejiler geliştiriyorsunuz. Çözümleriniz gelecekteki gelişmeler, teknikler ve politikalar göz önünde bulundurularak hem sektörde hem de kamu tarafından finansal olarak uygulanabilir ve kabul görmektedir. ESSET, Keuzegids hbo 2019 ve Elsevier'in En İyi Çalışmaları 2018 tarafından en iyi çevre bilimleri lisans derecesi seçildi.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku