Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Yönetimi Lisans Derecesi 2019

Liseden sonra eğitime devam etmek isteyen öğrenciler lisans diplomasına devam edebilirler. Bu programın tamamlanması yaklaşık 3-5 yıl sürebilir ve çeşitli konularda kullanılabilir.

Enerji Yönetimi Lisans Diploması Nedir? Bu çalışma alanı, enerji endüstrisinde yönetim ve denetleme pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Programa bağlı olarak, müfredat hem yerli hem de uluslararası mevcut ve gelecekteki enerji piyasalarının incelenmesini içerebilir. Sınıflar, enerji verimliliği tekniklerinin yanı sıra etik ve yasal konular da kapsayabilir. Bazı programlar, gelecek için bir iş enerji stratejisi oluşturarak mezuniyet için öğrencileri hazırlamaya yardımcı olur.

Gelecekteki bir kariyerinde onlara yardımcı olacak analitik beceriler geliştirebilecekleri için bir enerji yönetimi derecesi isteyenler. Kazanabilecekleri diğer beceriler mesleki yaşamlarında olduğu kadar kişisel durumlarda da yararlı olan sorun çözme ve liderliktir.

Öğrenciler, lisanslarını nerede kazanacağınıza karar verirken maliyetin caydırıcı olmasına izin vermemelidir. Çünkü tüm dünyada programlar vardır, bazı okullarda eğitim çok daha az olabilir. Öğrenciler bir takım kurumları araştırmaya ve toplam maliyet ve mali yardım seçeneklerini araştırmaya teşvik edilir.

Enerji yönetimi alanında lisans derecesine sahip mezunlar arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi kariyer vardır. Olası iş unvanlarından bazıları, sözleşme yöneticisi, emtia ticareteri, bölüm müdürlüğü yöneticisi, saha arazi işletmecisi, çevre yöneticisi, gaz pazarlama temsilcisi, arazi müdürü ve elektrik tüccarıdır. Çalışmanın odağına bağlı olarak, öğrenciler güneş, rüzgar, doğal gaz, kömür veya petrol gibi belirli enerji kaynaklarına odaklanabilirler.

Öğrencilerin enerji yönetimi derecelerini kazanabileceği çeşitli okullar var. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Enerji Yönetimi

Bahcesehir University

Bahçeşehir Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü, yenilenebilir enerji, geleneksel enerji ve enerji yönetimi alanlarında çift ana ve yan dal programları sunm ... [+]

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Bahçeşehir Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü, yenilenebilir enerji, geleneksel enerji ve enerji yönetimi alanlarında çift ana ve yan dal programları sunmaktadır:

Enerji Sistemleri Mühendisliği Lisans ProgramıEnerji ve Çevre Yönetimi Yüksek Lisans Programı

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü ayrıca çift anadal ve aşağıdaki yan dal programı sunmaktadır:

Enerji Yönetimi Yan Dal Programı

Enerji Sistemleri Mühendisliği ile ilgili araştırma çalışmaları aşağıdaki alanlara odaklanmaktadır:

Güneş enerjisiRüzgar enerjisiHidrojen EnerjisiBiyokütle enerjisiJeotermal enerji

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümünde enerji verimliliği, enerji talep güvenliği ve enerji maliyetleri alanlarında araştırma çalışmaları yapılmaktadır.... [-]

Türkiye Istanbul
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Samara State Technical University

Program beceri ve modern yönetim yöntemleri, sistem analizi, entegre tahmin araçları ile uzman hazırlamak ve ekonominin devlet veya FEC ilgili sektörlerde stratejik karar ... [+]

Ekonomi ve Yakıt ve Enerji Kompleksi Yönetimi (FEC) Okul / örgüt hakkında:

Mühendislik Ekonomisi Fakültesi 1992 yılında kurulmuştur. Doktora derece veya Bilim Doktoru önde gelen profesörler ekonomi ve yönetim alanında kalifiye eleman olmak için tren öğrencilere derece. fakülte personeli 100'den fazla profesör, doçent, yardımcı doçent, asistan, 40 mühendis, teknisyen ve laboratuar teknisyenleri de dahil olmak üzere yaklaşık 200 çalışanı bulunuyor.

Fakülte kişileri kurulmuş ve dünyanın her yerinden gelen üniversiteler, araştırma merkezleri ve firmalarla işbirliği anlaşmaları imzalandı. (Macaristan Koblenz-Landau Üniversitesi (Almanca, Koblenz), Yaşam Bilimleri Çek Üniversitesi (Çek, Prag), Università degli Studi di Genova (İtalya, Genova), Dennis Gabor Koleji: Öğrenciler yabancı üniversiteler veya araştırma merkezlerinde staj yapabilirsiniz , Budapeşte), vs. ... [-]

Rusya Samara
Eylül 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku