Filter
Lisans
Rusya Krasnodar Krai Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Krasnodar Krai Rusya'da Enerji Bilimi Lisans Eğitimleri Bak 2019

Kayıt olduğunuz okul yada üniversitenin eğitim programı dahilindeki dersleri tamamlayarak lisans derecesi alabilirsiniz. Dereceyi alacağınız yere bağlı olarak bu eğitimi tamamlamak üç ila yedi yıl arasında sürebilmektedir.

Enerji eğitimi güç taleplerinin nasıl karşılandığını öğretmektedir. Bu geleneksel yollarla, ya da rüzgar ve güneş enerjisi gibi alternatif enerji kaynakları yoluyla olabilir. Bazı programlar, yeni kaynakların geliştirilmesini inceleyebilmektedir.

Rusya (Rusça: Россия) Dünya 'ın yerleşim kara alanının sekizde birinden fazlasını kapsayan, şimdiye kadar dünyanın en büyük ülkesidir. Rusya'da Yüksek Öğretim eski Devlet Komitesi Rusya içeri çalışmak için sağlam bir ülke yapmak, 240 üniversiteler, akademiler ve enstitüler finanse

Krasnodar Krai Rusya'da Enerji Bilimi Lisanslar Bilgi İsteyin 2019

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Enerji Bilimi, Krasnodar Krai

Admiral Ushakov Maritime State University (AUMSU)

Mesleki faaliyet alanı: deniz, nehir, balıkçılık, teknik ve özel filoların ana ve yardımcı güç ekipmanlarının teknik işletimi, gemi ve yardımcı gemilerin elektrik tesisat ... [+]

Yeterlilik - Uzman

Eğitim süresi - 5 yıl.

Mesleki faaliyet alanı: deniz, nehir, balıkçılık, teknik ve özel filoların ana ve yardımcı güç ekipmanlarının teknik işletimi, gemi ve yardımcı gemilerin elektrik tesisatı; sondaj platformları, yüzer dizel ve nükleer enerji santralleri, otonom enerji tesisatlarının güç tesislerinin teknik işletimi; gemi tamir işletmelerinde çalışmak; gemi elektrik mühendisliği alanındaki araştırma ve tasarım faaliyetleri.

[-]
Rusya Novorossiysk
Eylül 2019
Rusça
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku