BACHELORSTUDIES

Friedrichshafen Almanya'da Ekonomi Lisans Eğitimleri Hepsini İncele 2020

Bir lisans dört yıllık bir lisans derecesi ve dünyanın büyük bir bölümünde yüksek öğrenim için standarttır. Lisans derecesi halk eğitim de ve çevrimiçi üniversiteler ile, özel üniversitelerde, devlet üniversitelerinde elde edilebilir.

Ekonomi eğitimi, günümüz toplumu için en önemli eğitim alanlarından biridir. Ekonomik ilkeler sağlık, hükümet, finans, işletme, siyaset, ve hatta din de dahil olmak üzere, kurumlara geniş bir yelpazede uygulanabilir. Tüm bu kurumların zaman ve masraf içermektedir ve bu işlemlere ekonomik açıdan bakılabilmektedir.

Almanya uluslararası scholarsand için büyük bir hedef kaliteli bir yüksek öğretim sistemine sahiptir. Bu eğitim düzeyinin değeri Almanya 'nin güçlü bir ekonomi tarafından geliştirilmiştir. Yabancı öğrenciler emin ve güvenli bir ortamda mükemmel yaşam standartlarını tadını çıkarın. Berlin başkentidir.

Friedrichshafen Almanya'da Ekonomi Lisanslar Okullarla Direkt İletişime Geçin 2020

1 Sonuçlar Ekonomi, Friedrichshafen Filter

Ekonomi Lisans | Kurumsal Yönetim

Zeppelin University
Lisans
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Almanca
Kampüs

Daha önce hiç olmadığı kadar, yöneticiler ve girişimciler, artık klasik iş fonksiyonları ile çözülemeyen taleplerle karşı karşıya kalıyorlar. Bu nedenle geleneksel yönetim eği ...

Devamını oku