$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yarı zamanlı Lisans Programları içinde Dinlence Çalışmaları Avusturya'da 2022

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir. Turistik yerlerde kariyer yapan veya müşteri hizmetleriyle ilgilenen kişilerle ilgilenen kişiler, boş zaman çalışmalarına odaklanmış programlardan büyük öl… Devamını oku

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir.

Turistik yerlerde kariyer yapan veya müşteri hizmetleriyle ilgilenen kişilerle ilgilenen kişiler, boş zaman çalışmalarına odaklanmış programlardan büyük ölçüde faydalanabilir. Bu çalışma alanı rekreasyon ve turizmin amacını ve amacını anlamayı amaçlamaktadır.

Avusturya bu ülkenin çeşitli 'ın "olağanüstü " kültürüne öğrenciye gösterecektir. Avusturya Almanca bir ilgi ile öğrenciler için mükemmel bir yurtdışı eğitim seçimdir.

Yarı zamanlı Lisans Derece içinde Dinlence Çalışmaları Avusturya'da

Daha Az
Avusturya'da eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau, Avusturya

Turizm ve Eğlence Yönetimi lisans programı, turizm endüstrisi için kapsamlı işletme uzmanlığı geliştirir.

Turizm ve Eğlence Yönetimi lisans programı, turizm endüstrisi için kapsamlı işletme uzmanlığı geliştirir. -
Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 dönem
Ingilizce
01 Eyl 2022
Kampüs