$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yarı zamanlı Lisans Programlar içinde Dinlence Çalışmaları 2022 Avrupa'da

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir. Sosyal bilimlerin bir dalı genellikle rahatlama çalışmasına odaklanmış, boş zaman araştırmaları rekreasyon ve turizmin araştırma ve analizine bakabilir. Mü… Devamını oku

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir.

Sosyal bilimlerin bir dalı genellikle rahatlama çalışmasına odaklanmış, boş zaman araştırmaları rekreasyon ve turizmin araştırma ve analizine bakabilir. Müşteri hizmetlerinin gerekli olduğu kariyerleri takip etmek isteyen öğrenciler, boş zamanlarında bir programdan en fazla yararlanacaklardır.

Avrupa, dünya 's yedi kıtanın biri, genellikle Avrasya'nın batı ucundaki yarımada olarak bilinir. 10.180.000 (km2), alan regroups 50 ülke ile küçük ikinci kıta,.

Lisans Program Yarı zamanlı içinde Dinlence Çalışmaları Avrupa'da

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau, Avusturya

Turizm ve Eğlence Yönetimi lisans programı, turizm endüstrisi için kapsamlı işletme uzmanlığı geliştirir.

Turizm ve Eğlence Yönetimi lisans programı, turizm endüstrisi için kapsamlı işletme uzmanlığı geliştirir. -
Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 dönem
Ingilizce
01 Eyl 2022
Kampüs