BACHELORSTUDIES

Stockholm İsveç'te Dans Lisanslar Araştır 2020

Kayıt olduğunuz okul yada üniversitenin eğitim programı dahilindeki dersleri tamamlayarak lisans derecesi alabilirsiniz. Dereceyi alacağınız yere bağlı olarak bu eğitimi tamamlamak üç ila yedi yıl arasında sürebilmektedir.

Dans Eğitim Programı misyonu dans ve eğitim alanlarında öğretmen, İcra Kurulu Başkanı, sanatçılar performans ve araştırma bilim için dans eğitim teori ve uygulamada yüksek kalitede profesyonel ilerleme sağlamaktır.

Resmi İsveç, İsveç Krallığı, Kuzey Avrupa'da İskandinav ülke. İsveç Norveç ve Finlandiya sınırları ve Øresund arasında bir köprü-tünel ile Danimarka'ya bağlıdır. İsveç gelişmiş bir refah devleti ile gelişmiş bir sanayi sonrası toplumdur. Dünyanın en yüksek arasında yaşayan ve yaşam beklentisi rütbe standart.

İsveç'te en büyük kenti olan, Stockholm kentsel alanda 1.3 milyon insan vardır. Kentin çeşitli Adaları oluşur ve İsveç'in başkenti şehir. Stockholm 10 üniversite ve kolej üzerinde bulunmaktadır.

Stockholm İsveç'te Dans Lisans Programlar Okullarla İletişime Geçin 2020

1 Sonuçlar Dans, Stockholm Filter

Dans

University of Dance and Circus, DOCH
Lisans
Eyl 2020
<
3 yıl
Kampüs

Dans mesleği gelişmekte ve değişmektedir. Doch anda bir meydan okuma ve çağdaş bir dans programı için gerekli esnekliği artırmak için bir uyarı olarak görüyorum. ...

Devamını oku