Lisansprogramlari.com

Bulgaristan'da En iyi 7 Lisans Derecesi Bul 2020

Bulgaristan’da lisans derecesi, profesyonel bir uzmanlık dalında yapılacak olan 3 senelik bir çalışmanın sonunda elde edilir. Profesörler kendilerini; öğrencileri seçtikleri alanda en yüksek bilgi ve yetilerle donatmaya adamışlardır ve bunu yaparken çeşitli öğrenme modüllerini başarıyla uygularlar. Sofya, Plovdiv ya da Blagoevgrad gibi şehirlerdeki akredite üniversitelerden kazanılan lisans dereceleri, Paris, New York, Roma gibi dünyanın birçok ünlü şehrinde de tanınmaktadır. Bulgaristan üniversiteleri hızla globalleşen dünyanın farkına varmışlardır ve öğrencileri yüksek seviyede uluslararası kültür ve diplomasi konusunda kendilerini geliştirmeye teşvik ederler.

Bulgaristan’daki lisans öğrencileri Yönetim Bilişim Sistemleri ya da Hastane Yönetimi gibi alanlarda seçim yapabilirler ve Bulgaristan’da ya da dünyanın başka bir yerinde aldıkları lisans eğitimi sayesinde profesyonel bir kariyer sahibi olabilirler. Her uzmanlık dalı içinde, öğrencilerin bilgi ve yeteneklerini derinleştirmek için seçebilecekleri başka alanlar da mevcuttur.

Bulgaristan’da önerilen üniversitelerdeki lisans programlarına kayıt koşulları hakkında geniş bilgiye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden dolduracağınız kısa bir formla üniversitelerden belirli lisans programları için detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Arama Sonucu Filter

Lisans Yeşil Enerjikte

European Polytechnical University
Kampüs Tam zamanlı Ekim 2020 Bulgaristan Pernik

Yarı Enerji Programı lisans programı, enerjinin öncelikli alanlarına - enerji verimliliği ve sözde sürdürülebilir kalkınma için düşük emisyonlu alternatif enerji kaynakları - yönelik, çevre odaklı bir mühendislik programıdır.

Lisans Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri

European Polytechnical University
Kampüs Tam zamanlı Ekim 2020 Bulgaristan Pernik

Programın spesifik amacı, öğrencilere modern hızla gelişen bilgisayar sistemleri ve yazılım teknolojisi ile ilgili bilgi, beceri, alışkanlık, tutum ve değer sağlamaktır. Lisans mezunlarının daha fazla mobilite elde edebilmek için, vurgu klasik bilgi birikimi ve pratik becerilerin birleşimidir.

Lisans İnşaat Mühendisliği

European Polytechnical University
Kampüs Tam zamanlı Ekim 2020 Bulgaristan Pernik

İnşaat Mühendisliği, gelişmiş pazar ekonomilerinde en popüler ve tanınmış spesiyallerden biridir. Mühendislik, inşaat, danışmanlık ve uzman danışmanlık, belediye ve resmi kuruluşlar gibi tüm inşaat ve idari konular için profesyoneller sağlar.

Maliye Lisans

VUZF University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Ekim 2020 Bulgaristan Sofya + 1 daha

VUZF University Maliye Programında eğitim, klasik disiplinlerin incelenmesiyle ve aynı zamanda modern öğretim yöntemleriyle disiplinlerarası yaklaşımın uygulanmasıyla ayırt edilir. İşletme psikolojisi alanındaki bilgiler, BT sistemlerinin rolü ve başarılı finansal yönetim için insan faktörünün incelenmesi de dahil olmak üzere kuruluşların finansmanı üzerine yeni bir görünüm sunulmaktadır.

Varna University of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2020 Bulgaristan Varna

Lisans Uluslararası İşletme Yönetimi

Varna University of Management
Kampüs Yarı zamanlı 3 yıl Ekim 2020 Bulgaristan Varna

Uluslararası İş ve Yönetim Programı, küresel pazarlarda uluslararası iş alanında uzmanların artan ihtiyacının bir sonucu olarak geliştirilmiştir. Bu çalışma kursu, kendinizi küresel pazarların ve uluslararası kuruluşların gereksinimlerini karşılayan yüksek nitelikli bir iş yöneticisi olarak geliştirmenize olanak sağlayacaktır.

Misafirperverliği ve mutfak sanatları lisans

Varna University of Management
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Ekim 2020 Bulgaristan Varna