BACHELORSTUDIES

Mogi das Cruzes Brezilya En iyi Lisans Dereceleri 2021

Kayıt olduğunuz okul yada üniversitenin eğitim programı dahilindeki dersleri tamamlayarak lisans derecesi alabilirsiniz. Dereceyi alacağınız yere bağlı olarak bu eğitimi tamamlamak üç ila yedi yıl arasında sürebilmektedir.

Latin Amerika'da en iyi üniversitelerinden bazıları Brezilya, 2.000 'den fazla yüksek öğretim kurumları olan bir ülkede dayanmaktadır. , Eyalet hükümeti kontrol üniversiteleri; belediye yönetilen üniversitesi ve özel üniversite Federal hükümetin üniversiteler yönetilen Brezilya Üniversiteler aşağıdaki sınıflandırmalar içine kadar ayrılabilir.

Mogi das Cruzes Brezilya'nın eğitim sektörü için önemlidir. Bu yüksek öğrenim kurumları bir dizi ülkede bu sağduyu önemli insanlar vardır. Burada anahtar kurum Universidade de Mogi das Cruzes olduğunu.

Mogi das Cruzes Brezilya'da Lisans Eğitimleri Karşılaştır 2021

Arama Sonucu Filter

üretim mühendisliği

Universidade Braz Cubas (UBC)
Lisans
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
10 dönem
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Üretim Mühendisliği Tabii ki profesyonel üretim mühendisi, çeşitli pazar segmentlerinde faaliyet izin verdiğinden uygulamalar mümkündür profesyonellerin geniş yelpazesi sunmak ...

Devamını oku

üretim mühendisliği

Universidade Braz Cubas (UBC)
Lisans
<
Tam zamanlı
<
10 dönem
Portuguese (Brazil)
Kampüs

eğitim öğrencileri, tasarım, denetim ve ev ve binalar, hidrolik su şebekeleri ve kanalizasyon yollar, köprüler, tüneller, kurulum ve kullanım inşaat denetimi sağlar. ...

Devamını oku