BACHELORSTUDIES

Uzaktan Eğitim Lisans Dereceleri içinde Bilgi Teknolojisi Norveç'te 2020

Kayıtlı oldukları üniversite yada okul tarafından belirlenen gereklilikleri yerine getiren öğrencilere lisans derecesi verilmektedir. Gereksinim, bir ana konuda yada uzmanlık alanında üç ila yedi yıllık eğitimi tamamlamaktır.

Bilgi Teknolojileri alanında Lisans mezunları genellikle iş uygulamaları, sistem ve yazılım veya web sitelerini yönetmek ve yaratacaktır. Öğrencilere öğretilecektir olmasıdır. Değişen ortamlarda farklı problemlere BT çözümleri entegre. Derece farklı bilgi teknolojisi uygulamalarında odaklanmıştır. Bu ağlar, bilgisayar altyapı veya web sitesi tasarımı değişir.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Üç İskandinav ülkelerinin - doğu ve aslında - Norveç (Norge), batı kuzey olduğunu. Norveç de, şaşırtıcı ve çeşitli sahne tanınır. Ülkenin batısındaki fiyortları deniz iç kadar nüfuz yüksek dağlar her iki tarafı sardığı uzun dar girişleri vardır. Eğitim için nihai sorumluluk Eğitim ve Araştırma Norveç Bakanlığı ile yatıyor.

Uzaktan Eğitim Lisans Program içinde Bilgi Teknolojisi Norveç'te

1 Sonuçlar Bilgi Teknolojisi, Norveç, Uzaktan Eğitim Filter

Siber Güvenlik Lisans (Çevrimiçi ve Kampüste)

Noroff School of Technology and Digital Media
Lisans
10 Ağu 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
15 Nis 2020
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Bu BT lisans programı size dijital sistemleri siber saldırılardan, siber suçlardan ve dijital savaştan korumayı öğretir. Program, dijital güvenlik açığını azaltmanıza ve prati ...

Devamını oku