BACHELORSTUDIES

Letonya'da Beşeri Bilimler Lisans Dereceleri Araştır 2020

Kayıt olduğunuz okul yada üniversitenin eğitim programı dahilindeki dersleri tamamlayarak lisans derecesi alabilirsiniz. Dereceyi alacağınız yere bağlı olarak bu eğitimi tamamlamak üç ila yedi yıl arasında sürebilmektedir.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi öğrencileri zamanı geldiğinde birçok farklı kariyere hazırlamaktadır. Sosyal görevliler, sanatçılar ve öğretim kariyeri bu dersleri tamamlamak isteyenler için popüler seçeneklerdir.

Letonya, Letonya resmi Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa Baltık bölgesinde bir ülkedir. Bu Rusya'nın doğusunda, Litvanya ile güneyinde, Estonya ile kuzey sınırları, ve Beyaz Rusya ile güneydoğusunda edilir. Letonyalılar kültürel Litvanyalılar ile ilgili bir Baltık insanlar vardır. Sermaye 23.000 'den fazla kayıtlı öğrenci ile Letonya Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır Riga olduğunu.

Letonya'da Beşeri Bilimler Top Lisans Programlar 2020

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Letonya Filter

Modern Dil ve Iş Etütlerinde Lisans

Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4&nbsp;-&nbsp;5 yıl
Ingilizce
Kampüs

Program, dil çalışmalarını işletme çalışmaları ile birleştiriyor ve öğrencileri modern ekonomik ve politik ortamda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlardaki uluslararası kariy ...

Devamını oku

Lisans Uygulamalı İletişim ve Tercüme

Rezekne University of Applied Sciences
Lisans
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu ders mezunların akademik ve mesleki becerilerini Master seviyesindeki ileri çalışmalarda güçlendirmelerini ve pekiştirmelerini, şirketlerde ve toplum hizmetlerinde iş bulma ...

Devamını oku