Lisansprogramlari.com

Avusturya'da Top 14 Lisans Derecesi Karşılaştır 2020

Avusturya'da lisans programları tamamen akademik ve uygulamaya yönelik eğitim arasındaki hassas dengeyi bulmaya çalışırlar. Avusturya'da lisans öğrencileri kapsamlı, temel bilgi ve seçtikleri kariyer için gerekli becerileri ile sağlanacaktır. Avusturya'da bir lisans derecesi ile tamamlayan öğrenciler hemen iş aramak, ya da kendi sektöründe gerekli olabilecek herhangi bir meslek sınavlarını tamamlayan, yüksek lisans veya doktora programına onların eğitimini ilerletmek için gitmek için yetkili olacaklardır. Avusturya'daki üniversite ve okulların kültürel ve demografik açıdan farklı Avrupa Birliği merkezinde, konumlarını değerini maksimize adanmıştır. Tüm dünyada Uluslararası öğrenciler Avusturya'da lisans almayı seçtiler.

Avusturya Lisans programları üç yıl sürecek eğilimindedir.Avusturya ve Avrupa Birliği çapında lisans programları diğer Avrupa kurumlarına kredi transferi, ya da derece için tanınmaya Avusturya lisans programlarından mezunlar için daha kolay hale Bologna Süreci ile daha standart oldu. Aşağıda, İş İdaresi Mineral Kaynakları Mühendisliği şey okumak isteyen öğrenciler için ve Biyoloji Kimya, Avusturya'da akredite üniversitelerden Eğlence ve Turizm Yönetimi için çeşitli programlar bulabilirsiniz.

Bu akredite Avusturya okullarda sunulan heyecan verici Lisans programları hakkında daha fazla bilgi için, sadece aşağı ilerleyin. Sadece birkaç dakika içinde üniversitelerden doğrudan gönderilmek üzere bilgi talep edebilirsiniz!

Arama Sonucu Filter

Biyoloji Kimya Lisans Derecesi

Johannes Kepler University Linz
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Ekim 2020 Avusturya Linz Çek Cumhuriyeti Ceske Budejovice + 2 daha

Biyolojik Kimya, doğa bilimlerinde öğrencilere kimyayı ve canlı sistemlerde kimyasal ve biyolojik süreçler arayüzünde temel prensipleri sağlayan bir akademik lisans programıdır.

Biyoenformatikte Lisans Derecesi

Johannes Kepler University Linz
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Ekim 2020 Avusturya Linz Çek Cumhuriyeti Ceske Budejovice + 2 daha

Biyoloji, genetik, tıp, eczacılık ve bilişim bilimleri - "Hayat Bilimleri" - bilgisayar bilimi, matematik ve istatistik ile bağlanma Biyoenformatik alanını vazgeçilmez hale getirmiştir.

Disiplinlerarası stratejilerde lisans - sanat, bilim, felsefe ve küresel zorluklar üzerine uygulanan çalışmalar

University of Applied Arts Vienna
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem Bilgi iste Avusturya Viyana

Lisans derecesi programı "Disiplinlerarası Stratejiler. Sanat, Bilim, Felsefe ve Küresel Zorluklardaki Uygulamalı Araştırmalar ", eleştirel bir yaklaşımı, işbirliği becerilerini ve hedef odaklı öğrenmeyi teşvik etme isteği ile bağlantılı olarak sanatsal ve bilimsel pratik ilkelerin ve sanatsal ve bilimsel becerilerin geniş bir yelpazesini ifade eder bireysel bilgi alanlarında değil, aynı zamanda sanatın da ötesinde.

Elektrik Mühendisliği Lisans

University of Applied Sciences Upper Austria
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Ekim 2020 Avusturya Wels

Bu program, modern elektrik güç kaynağı ve güç uygulamaları için cihazların tasarımı ve üretimi üzerine odaklanmıştır. Bu akıllı şebekelerin, yenilenebilir enerji kullanımı ve elektrik hareketlilik için bileşenleri kapsar. Elektrik Mühendisliği programının amacı, uluslararası elektrik enerjisi mühendisliği taleplerini karşılamak mümkün olacak bireyler yetiştirmek. Program son derece pratik ve ...

Dünya çapında satış ve pazarlama lisans

University of Applied Sciences Upper Austria
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Ekim 2020 Avusturya Steyr

Eğer dünya ekonomisinde küreselleşmenin yarattığı kültürler arası zorluklar ilgileniyor musunuz? Eğer ihracat sektöründe çalışan ilgilenen ya da hatta bir kaç yıl yurt dışına gitmek ve en azından uluslararası bir hayat yaşamak istersiniz? Avusturya'nın ihracat ekonomisi özellikle sanayi tesisleri, makine ve teknik malları, birçok alanda uluslararası standartları belirleyen başarmıştır ...

Uluslararası İşletme Lisans (IBA)

Wittenborg University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Eylül 2020 Avusturya Viyana

10 uzmanlık, işe yerleştirme ve yılda 6 kez başlama imkanı dahil olmak üzere, bu IBA programları 2 yıldan itibaren seçtikleri programlarda uzmanlaşan öğrencilerle geniş bir 1. yılı paylaşıyor.

Girişimcilik Lisans

Wittenborg University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Açık Kayıt Hollanda Amsterdam Avusturya Viyana + 2 daha

Uluslararası İşletme Lisans Girişimcilik Pathway seçen öğrenciler

Bekar uluslararası otelcilik yönetimi (çift diploma)

Wittenborg University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 - 4 yıl Açık Kayıt Hollanda Apeldoorn Avusturya Viyana + 2 daha

Uluslararası Otelcilik Yönetimi BA (Hons) ile kombine Otelcilik Yönetimi uzmanlık alanı olan Uluslararası İş İdaresi (IBA) Lisans programı, uluslararası odaklı organizasyonda, hizmet sektöründe bir yönetim kariyer takip etmek isteyen öğrencilere yöneliktir veya kuruluş.

Lisans Bilişim

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Avusturya Krems an der Donau

Şeylerin internet, Endüstri 4.0 ve sosyal medya; veri madenciliği ve makine öğrenimi; depolama kapasitesindeki üstel büyüme ve bulut tabanlı işleme gücündeki artış: Bu çığır açan gelişmeler, veri üreten teknolojilerin yükselişini göstermektedir.

Lisans İşletme Yönetimi

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Avusturya Krems an der Donau

İşletme lisans lisans programı, uluslararası bir kariyer için hazırlayarak, işletme yönetimi ile yönetim becerilerini birleştirir.

Lisans Uluslararası Şarap İşletmesi

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Avusturya Krems an der Donau

Uluslararası Şarap İşletmeciliği lisans programı müfredatı iş, yasal, şarapçılık ve şarapçılık konularını kapsamaktadır.

Lisans Turizm ve Boş Zaman Yönetimi

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Avusturya Krems an der Donau + 1 daha

Turizm ve Eğlence Yönetimi lisans programı, turizm endüstrisi için kapsamlı işletme uzmanlığı geliştirir.

Lisans İhracata Dayalı Yönetim

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Avusturya Krems an der Donau

İhracat odaklı Yönetim lisans lisans programı uluslararası ilişkiler konusunda kapsamlı iş bilgisi ve uzmanlığı ile donatıyor.

BA İşletme Danışmanlığı Uluslararası

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Eylül 2020 Avusturya Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi), İngilizce olarak tamamen öğretilen, yüksek kaliteli ve zorlu bir işletme eğitimi programıdır.