Filter
Lisans
Avusturya Wiener Neustadt Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Wiener Neustadt Avusturya En iyi Lisans Dereceleri 2020

Kayıt olduğunuz okul yada üniversitenin eğitim programı dahilindeki dersleri tamamlayarak lisans derecesi alabilirsiniz. Dereceyi alacağınız yere bağlı olarak bu eğitimi tamamlamak üç ila yedi yıl arasında sürebilmektedir.

Avusturya bu ülkenin çeşitli 'ın "olağanüstü " kültürüne öğrenciye gösterecektir. Avusturya Almanca bir ilgi ile öğrenciler için mükemmel bir yurtdışı eğitim seçimdir.

Bu şehir zengin bir eğitim geçmişi vardır. Avustralya'nın en büyük ve ilk iş okul-Fachhoschule yanı sıra mühendislik Uygulamalı Bilimler Wiener Neustadit merkezi-Üniversitesi, burada yer almaktadır.

Wiener Neustadt Avusturya'da Lisans Programları Karşılaştır 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Avusturya
Wiener Neustadt
Eğitim türü
Hız
University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi), İngilizce olarak tamamen öğretilen, yüksek kaliteli ve zorlu bir işletme eğitimi programıdır. ... [+]

Başarılı bir geleceğe açılan kapısı

Business Consultancy International (BCi) tamamen İngilizce olarak okutulan, uluslararası odaklı geniş bir işletme derecesi programıdır. Birçok farklı ulus ve kültür geçmişinden gelen öğrencilerin uluslararası öğretim personeliyle birlikte çalıştığı, uyarıcı bir ortam sağlar.

Program, özellikle iş yönetimi ve danışmanlık mesleklerinde kariyerinizin başında önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bir mezun olarak, iş dünyasının gittikçe artan talepkar gereksinimlerini karşılayabileceksiniz: mükemmel iletişim becerileri İngilizce, kültürlerarası anlayış ve deneyim, küresel işletme bilgisi ve evrensel iş standartları bilgisi.... [-]

Avusturya Wiener Neustadt
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku