Lisansprogramlari.com

Avustralya'da Top 159 Lisans Derecesi Bul 2020

Tüm dünyada birçok öğrenci yüksek eğitim için Avustralya’yı seçmektedir. Avustralya’da eğitim yüksek önemdedir ve üniversiteler akademik hayatta mükemmeliyet için çalışırlar. Avusturya’da bir lisans programı, tüm dünyadan öğrencilerin katılımıyla gerçek bir uluslararası deneyime dönüşürken öğrencilerin öğrenme tecrübelerine ve kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunur. Bütün bunların dışında, Avustralya’da bir lisans programı seçmek için, bu ülkenin öğrencilere sunduğu hareketli şehirler, güzel manzaralar, macera dolu deniz ve kara aktiviteleri gibi nedenler bulunmaktadır.

Avustralya’daki birçok üniversite dünya çapındaki kuruluşlarla bağlantıda olduğundan burada lisans programı seçmiş olan çok sayıda öğrenci dünyanın çeşitli yerlerinde çalışma olanağından yararlanır. Avustralya’daki lisans öğrencileri kendi seçtikleri disiplinlerle ilgili gerekli donanıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yaratıcı, özgür ve eleştirel düşünme için gerekli yetileri edinirler.

Avustralya’da lisans derecesi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki seçenekleri inceleyin ya da arama kutucuklarıyla aramanızı daraltın, adımınızı bugün atın!

Arama Sonucu Filter

Tarım İşletmeciliği Lisans

Leaders Institute
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Avustralya Brisbane Şehri

Avustralya sürdürülebilir tarım ve gıda üretiminde bir dünya lideridir. Küresel olarak, tarım sektörü profesyonellerinin ciddi bir sıkıntısı var. Leaders Institute Tarım İşletmeciliği Lisansı, bu hazır pazar için ulusal ve uluslararası mezunları hazırlamak için ideal bir konumdadır.

Müzik Lisansı (Performans)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Avustralya Surry Tepeleri + 1 daha

AMPA'nın Müzik Lisansı (Performans) sürekli olarak profesyonel bir oyuncu ve besteci üretmekte ve müzik kariyerine atılan zorluklara hazırdır.

Bachelor of Business

La Trobe University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sidney + 5 daha

Bu kurs size bu tür olaylar, spor, turizm ve otelcilik yönetimi gibi sektöre özel alanlarda çalışma fırsatı verir. Ayrıca, birincil ana olarak muhasebe, ekonomi, finans, yönetim veya pazarlama gibi bir disiplin seçin ve minör veya Üniversite genelinde seçmeli herhangi bir iş ya da iş dışı majör, o maç olabilir.

Mühendislik Lisans (Başarılar)

University of Wollongong
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 yıl Mart 2020 Avustralya Wollongong + 1 daha

Mühendisler takım oyuncularıdır ve çoğu CEO ve girişimci olur; mühendislik mezunları, bir sonraki en büyük disiplinin neredeyse iki katı olan dünyanın en büyük uluslararası şirketlerinin yüzde 30'undan fazlasını çalıştırmaktadır. Mühendisliğin temellerini, hem teknik hem de kişilerarası becerileri öğrenin ve uluslararası bir akredite UOW mühendislik derecesi ile geleceğe mühendislik hazırlamak için bilginizi gerçek durumlarda uygulayın.

Ticaret lisans

The University of Western Australia
Kampüs Ocak 2020 Avustralya Crawley

Gerçek dünyadaki deneyimler, Ticaret Lisansının kalbinde yer almaktadır. Bu derece, analitik, iletişim ve problem çözme becerilerinizi geliştirir, size iş dünyasıyla ilgili bir bakış açısı sunar ve sizi iş, hükümet veya kar amacı gütmeyen sektörlerde kariyer yapmaya hazırlar. Önde gelen akademisyenlerden öğrenin, üst düzey endüstri ağları geliştirin ve sizi dünyanın herhangi bir yerinden alabilecek bir derece ile mezun olun.

Lisans Kentsel Gelişim (Onur)

Queensland University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Şubat 2020 Avustralya Brisbane

Bu esnek kurs ilgi alanınızı takip etmenizi sağlar. İleri bir yeterlilikten mezun olmadan önce gerçek bir tecrübe kazanacak ve endüstri bağlantılarını kuracaksınız.

Bachelor of Music - Kompozisyon

Australian Institute of Music
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 yıl Bilgi iste Avustralya Sidney Melbourne + 2 daha

Yaratın, Gerçekleştirin, Üretin: Yarının Müzik Sahnesi İçin Kişisel Sesinizi Oluşturun.

Bachelor of Information Technology

University of South Australia
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Şubat 2020 Avustralya Adelaide + 2 daha

Bilgi Teknolojisi Lisans, bilgisayar, yazılım geliştirme ve bilgi hizmetleri endüstrisinde bir kariyere adım taşı.

Ticaret Global (Onur) Lisans - Muhasebe

University of Wollongong Faculty of Business
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Avustralya Kuzey Wollongong Sidney + 1 daha

Muhasebe Ticaret dalında lisans diploması (Honors), ülkenin en iyi ve en parlak öğrencilerine gerçek anlamda küresel bir çalışma deneyimi ve gerçek dünya profesyonel becerileri kazanma fırsatı sunan eşsiz bir lisans derecesidir.

Lisans Ceza Adaleti

University of South Australia Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Avustralya Adelaide + 1 daha

En son düşünce ve kriminolojideki en güncel gelişmelerden haberdar olunca, siber suç, mağduroloji, suçlu rehabilitasyonu ve isteksizlik teorisi gibi yenilikçi alanlardaki mevcut eğilimleri öğreneceksiniz. Ceza adalet endüstrisinin bütünsel bir anlayışıyla mezun olacaksınız ve hukuk, polislik, uygulamalı kriminoloji, psikoloji ve sosyoloji gibi çeşitli disiplinlerden dersler alacaksınız. Suç adalet sektörünün tüm yelpazesindeki rol ve işlevler hakkında bilgi edinerek, farklı bakış açılarından sorunları ele almak için güçlü bir beceri seti ve geniş bir bilgi tabanı geliştireceksiniz. Bu derece boyunca edindiğiniz bilgi ve beceriler, sektörün istikrarlı bir iş büyümesi yaşadığı bir zamanda güvenlik ve ceza adaleti sektöründe çeşitli kariyerlere açılacaktır.

İşletme Lisansı (Uluslararası Işletme)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne

Programımız, uluslararası işletmeleri sorumlu ve sorumlu bir şekilde yönetmeyi eleştiren düşünebilen mezunlar üretmeye ve Avustralya'da ve yurtdışında kurumsal / ticari sektörler, devlet, üçüncü sektör ve danışmanlık alanlarında başarılı bir kariyer oluşturma becerisiyle donatılmaya odaklanmıştır.

Psikoloji Lisans (Başarılar)

University of Southern Queensland (USQ)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 yıl Bilgi iste Avustralya Springfield + 1 daha

Bir psikolog olarak çalışmak ister misin? Doğru yere geldiniz. USQ'nin Psikoloji Lisansı (Şerefler), özellikle uygulayıcı olmak isteyenler için geliştirilmiştir. Bu nedenle program, psikolojik pratiği bilgilendiren etik ilkeleri derinlemesine anlamak da dahil olmak üzere, hem araştırma hem de mesleki becerilerin geliştirilmesine büyük önem vermektedir. Her bir sömestrinizdeki ilk yarıyıldan itibaren, araştırma projelerinde ve psikolojik mesleki becerileri geliştiren faaliyetlerde bulunacaksınız.

Bilgi teknolojisi lisans (bit)

Charles Darwin University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 6 yıl Ocak 2020 Avustralya Darwin Sidney Melbourne + 3 daha

Yeni uygulamalar ortamını geliştirmek için geliştirilmekte olan bilgi teknolojisi, zorlu ve hızla gelişen bir alandır

Muhasebe Bölümünde İşletme Lisansı

James Cook University Brisbane Campus
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 yıl Bilgi iste Avustralya Brisbane Şehri

İşletme Lisansı JCU Brisbane'in en esnek derecesidir. Vakıf temel iş konuları ile kurulduktan sonra, öğrenciler seçtikleri mesleğe uygun olarak kişiselleştirilmiş bir iş derecesi kurabilirler.

Oyunlar ve sanal dünyaların lisans

Academy of Interactive Entertainment
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney Melbourne Canberra Adelaide Avustralya Çevrimiçi Amerika Birleşik Devletleri Lafayette Seattle ABD Çevrimiçi Campbellsville Perth + 11 daha

Oyunların Lisans ve Sanal Dünyalar (Programlama) Canberra Institute of Technology (CIT) ile işbirliği içinde teslim üç yıllık Derecesi olduğunu. derece simülasyonu için mezun, sanal dünyalar ve oyunlar sanayileri üretmek ve programlama ve tasarım becerileri ve oyun uygulamaları tarafından bağlamsal bir bilgisayar bilimi derecesinin bilgi, artı temel becerileri ile profesyonel bir oyun programcıları sağlamak için tasarlanmıştır.