Lisansprogramlari.com

Asia 'da Top Lisans Programlar Bak 2020

Asya'da bir lisans derecesini tamamladıktan yapılan bilgi, beceri ve uzmanlık kazandı, hem de ağ bağlantıları üzerinden önemli mesleki kapılarını açacaktır. Asya'da Lisans derecesi büyük ölçüde farklı ve çeşitlidir. Asya'da Lisans öğrencileri İnşaat Mühendisliği Dilbilim, İşletme gelen Medicine, International Hospitality Elektrik Mühendisliği şey çalışmak ve arasında hemen hemen herşeyi yapabilirsiniz. Çin'de olsun, Tayland, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Malezya, İsrail, Umman, Tayvan, Türkiye veya başka bir ülkede, Asya'da lisans programları öğrencileri desteklemeye kararlıyız. Bazı Avrupa ve Kuzey Amerika üniversiteleri gerçek anlamda uluslararası eğitim veren, Asya'da kampüsleri var.

Asya genellikle son üç dört yıl içinde lisans programları.Öğrenciler ders, seminer, grup projeleri, staj ve yurtdışı çalışma olanakları da dahil olmak üzere öğrenme çeşitli modları, bir dizi tanıtılacaktır. Lisans programına bağlı olarak, öğrenciler bir laboratuvar, stüdyo veya rol oynama ortamda çalışma elleri yapabilirsiniz. Aşağıda listelenmiştir Asya, lisans programlarında Fakültesi için nitelikli ve her öğrenci için kaliteli bir öğrenim deneyimi sağlamaya adamıştır.

Eğer İzmir'de Mimarlık okuyan düşünecektim eğer öyleyse, Dubai'de Bangkok veya Uluslararası Otelcilik İşletme, örneğin, daha sonra aşağı doğru ilerleyin ve Asya'da Lisans programlarının bu uzun listeye göz atın!

Arama Sonucu Filter

Uluslararası Finans alanında lisans

Financial University under the Government of the Russian Federation
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Rusya Moskova

Uluslararası Finans Fakültesi (MFF), "Ekonomi" hazırlığı alanında lisans ve ön lisans öğrencileri için eğitim vermektedir. Eğitim bittikten sonra, öğrencilere, Rusya Federasyonu Hükümeti bünyesindeki Finans Üniversitesi'nin eyalet standardı diploması verilir ve aynı zamanda prestijli Batı ortak üniversitelerinden birinden diploma alma fırsatı bulursunuz.

Grafik Tasarım Güzel Sanatlar Lisans

Zayed University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Muhammed Bin Zayed Şehri Dubai + 1 daha

Grafik Tasarımda öğrenciler, baskı ve medya tasarımında çeşitli beceriler geliştirirken, tasarım ve pratikte teorik ve pratik bilgi edinirler. Öğrenciler dersleri boyunca, tipografi, yayın ve ambalaj tasarımı, reklam, marka ve web tasarımlarını keşfederler. Ayrıca proje brifingleri, araştırma ve müşteri etkileşimi ve tasarım önerilerinin nasıl gerçekleştirileceği, geliştirileceği ve nihayet nasıl uygulanacağı hakkında bilgi edinirler. Toplum katılımı ve takım odaklı ve müşteriye dayalı projeler aracılığıyla, öğrenciler tasarımda yenilikçi liderler olmak için herhangi bir projenin sosyal ve kültürel boyutunu anlamaya teşvik edilir.

Lisans Uluslararası Ticarette Lisans

Triatma Mulya Stenden
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Şubat 2020 Endonezya Denpasar

Bali'de 2 yıl, Hollanda'da 1 yıl eğitim alarak dünya çapında bir vatandaş olun ve ufkunuzu dünya çapında ücretli bir staj ile tamamlayın. Bu heyecan verici yolculuğa, Şubat 2018'e giriş yaparak kayıt olun ve 1. yıllık öğrenim ücretinizde% 30 indirim kazanın. Tam öğrenim 23 Aralık 2017'ye kadar ödenmelidir; T

Lisans Siyaset Bilimi

The British University in Egypt
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Mısır Kahire

Program, öğrencilere mesleki yaşamın birçok yönüyle ilgili ulusal ve uluslararası perspektifleri takdir etme fırsatı sağlamayı amaçlamaktadır; Bu da diplomatik hizmet, gazetecilik, akademi, hukuk ve sivil toplum kalkınma örgütleri gibi çeşitli alanlarda lisansüstü kariyer yollarını kolaylaştırabilir. Bu, bölgesel politika, kültürel duyarlılık, uluslararası politikaya maruz kalma ve yasal ve ekonomik çerçevelere aşinalık hakkında farkındalık içerir.

Tasarım Lisans

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) BAE'deki Yüksek Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş, kar amacı gütmeyen özel bir üniversitedir.

BA

George Mason University Korea
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Mart 2020 Kore Cumhuriyeti Incheon

Dünya giderek daha fazla birbirine bağlı hale geliyor ve kültürler arası bağlantıları oluşturma ve sürdürme yeteneği her zamankinden daha önemli. Şiddetin ve çatışmanın etkileri küresel toplumda hissedilirken, yerel topluluklarda ve uluslararası engellerde işbirliği, sorun çözme ve barışın inşası için daha fazla fırsat görüyoruz.

BİT Küresel Programı

The University Of Aizu
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Japonya Iitate

Bu program BİT alanında yenilik ve gelişmeyi sürdürür ve daha geniş bir bilgisayar bilimi ve mühendisliği yelpazesi sunar. Ayrıca, Japonca dil kursları ve "Aizu kültürü ve tarihi" gibi konular da sunulmaktadır. Öğrenciler Japon kültüründeki deneyimlerle bölgesel kimlikleri anlayabilecek ve daha sonra dünyada kimliğe dayalı aktif bir rol oynayabileceklerdir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Lisans

Mena College of Management
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

MCM'deki İnsan Kaynakları Yönetimi programı, öğrencileri şirketlerin nasıl işlediğini ve insan kaynakları yönetiminin önemini ve bunun bir kurum içindeki etkinliği ile nasıl ilişkili olduğunu inceleme becerisini donatacak. Mezunlarımız hangi alana giriyorlarsa girsin, insan kaynakları yönetimi eğitimi öğrencileri çok çeşitli işlere ve pozisyonlara hazırlar.

Makine Mühendisliğinde Teknoloji Lisans

Manipal Academy of Higher Education Dubai
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem Bilgi iste Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Makine Mühendisliği, genellikle güçleri ve hareketi anlamakla ilgilenen mühendislik disiplinlerinin en geniştir ve bunların, ilgilendikleri problemleri topluma çözme uygulamalarıdır.

Siyaset Bilimi Lisansı

Bar-Ilan University
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2020 İsrail Ramat Gan

Bir haber meraklısıysanız ve medya haberleri kapsama alanı yeterli değilse; tarihsel ve politik süreçleri perçinleme bulursanız; Farklı hükümet dallarının nasıl çalıştığını anlamak isterseniz; siyaset veya yurttaşlık hizmetinde bir kariyer hayal ediyorsanız; Kısacası - hayatlarımızı etkileyen sistemler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Siyaset Bilimi sizin için en iyi seçimdir!

Lisans Moda Tasarımında Güzel Sanatlar

Rangsit University International College
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Tayland Lak Hok

Moda tasarım departmanı, karmaşık tasarımları geliştirmek için gerekli becerilerle tam bir donanıma sahip, çağdaş tasarım anlayışıyla yaratıcılıkta lider olmak için bir moda tasarımcısını şekillendirmeyi amaçlamaktadır. Tasarım araştırmaları yaparak ve yeni malzeme ve teknikleri hem elle hem de makine üzerinde deneyerek yenilikçi tasarımları keşfederler. Çalışma aynı zamanda yüksek modadan, hazır giyimden moda trendlerine ve moda sektörüne kadar modanın temel özelliklerini içermektedir.

Uluslararası Otel Yönetimi Lisans

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Tayland Bangkok

Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans Programı ile uluslararası otel ve turizm endüstrilerinde operasyonel yönetim pozisyonlarında bulunmaya hak kazanırsınız. Bu 4 yıllık eğitim süresince, Vatel öğrencileri kendi alanlarına yönelik profesyonel, yasal, ekonomik ve temel dilbilimsel bilgiler edinirler; Yönetsel teknikleri ve takım lideri becerilerini öğrenir.

Uluslararası İlişkiler Lisans

American University of Cyprus
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Şubat 2020 Kıbrıs Cumhuriyeti Lefkoşa

Uluslararası ilişkiler, uluslararası öğrenciler için en popüler çalışma alanlarından biridir. Siyasi, ekonomik, askeri, teknolojik, kültürel ve çevresel konuları kapsayan uluslararası sorunların ve sorunların incelenmesi. Bölümün dersleri arasında siyaset bilimi, hukuk, diplomasi, uluslararası politika, jeopolitik, jeostrateji, siyasal tarih ve siyasal düşünce, Avrupa çalışmaları, uluslararası örgütler, ekonomi, işletme yer almaktadır.

Gazetecilikte İletişim Lisans

Hong Kong Baptist University School of Communication
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Hong Kong

Uluslararası Gazetecilik Konsantrasyonu öğrencileri Hong Kong'u Hong Kong hakkında dünya ve dünya hakkında bilgilendirmenin önemli rolünü hazırlar. Öğrencilerin İngilizce yazma ve raporlama becerilerini geliştirmek, programın temel görevidir.

Petrol Mühendisliği Lisans

Khazar University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Azerbaycan Bakü

Petrol Mühendisliği Lisans Programı, petrol mühendisliği profesyonellerinin sondaj, üretim ve rezervuar mühendisliğinde yenilikçi teknolojiler oluşturmalarını ve uygulamalarını sağlamalarının yanı sıra, petrol endüstrisi ile ilgili çevresel sorunlara çözüm bulma konusundaki bilgi ve becerilerini etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamak için ileri düzeyde eğitim sağlar.