BACHELORSTUDIES

Türkiye'de Amerikan Edebiyatı Lisans Eğitimleri Bak 2020

Lisans derecesi üniversite ve kolejler tarafından verilen bir diplomadır. Lisans derecesi alabilmek için kayıt olduğunuz kuruma göre üç ila yedi yıl süren bir program dahilinde çeşitli dersler almanız gerekmektedir.

Bir Amerikan edebiyat programı, öğrencileri bu alanın şekillendirilmesine katkıda bulunan birçok kişi, hareket ve yazma biçimi hakkında öğretmeye odaklanır. Bir dersteki öğrenciler, Mark Twain ve Earnest Hemingway gibi ünlü yazarları eğitebilir.

Türkiye'de Üniversiteler yüksek lisans programları son sırasında en az iki yıl, lisans çalışmaları için ya eğitim iki veya dört yıl sağlar. 1 milyonun üzerinde toplam öğrenci kayıt ile 76 üniversite de dahil olmak üzere Türkiye'de 820 yüksek öğretim kurumları çevresinde bulunmaktadır. Türk üniversitelerde eğitim kalitesinin bazı uluslararası üne sahip okullar ile eşit eğitim ve tesisler sağlayarak, büyük ölçüde değişir.

Türkiye'de Amerikan Edebiyatı Top Lisans Dereceleri 2020

1 Sonuçlar Amerikan Edebiyatı, Türkiye Filter

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Lisans

Bilkent University
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
17 Tem 2020
Ingilizce
Kampüs

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü Amerika Birleşik Devletleri, halkı ve kültürünün çalışmasında disiplinler arası bir yaklaşım kullanmaktadır.

Devamını oku