Lisansprogramlari.com

Rutherford Amerika Birleşik Devletleri Top Lisanslar 2020

Kayıtlı oldukları üniversite yada okul tarafından belirlenen gereklilikleri yerine getiren öğrencilere lisans derecesi verilmektedir. Gereksinim, bir ana konuda yada uzmanlık alanında üç ila yedi yıllık eğitimi tamamlamaktır.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Rutherford Bergan County, New Jersey, ABD'de bulunan bir köydür. Ilçe birinci sınıf bir yerde yer almaktadır. Yüksek öğretim öğrenci yüksek öğretim kurumları komşu kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Rutherford ABD'nde Lisans Programlar Karşılaştır 2020

Arama Sonucu Filter

Eğitim Fakültesi

Felician University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rutherford

Öğrencilere ders vermeden önce altı alan stajını tamamlayın (her biri 10 veya 12 hafta) gerçek derslerde toplam 360 saat. Bu altı yarıyılın her birinde, staj okulunuzda her hafta (Salı) bir tam gün geçirirsiniz: Birinci Yıl - Katolik okul yerleştirme; Sophomore Year - Özel Eğitim yerleştirme (bir dönem) ve bir kentsel yerleşim (bir dönem); genç

Lisans İletişimi ve Gazeteciliği

Felician University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rutherford

Felician'da bir iletişim uzmanı olarak, hikayelerinizi dünyaya anlatmayı öğreneceksiniz! New York'a olan yakınlığımız, departmanı iletişim, gazetecilik veya video yapımcılığı alanında kariyer yapmak için ideal bir yer yapıyor. Radyo, televizyon ve basılı gazetecilik gazetecileri de dahil olmak üzere "dünyanın medya başkenti" nde endüstri tecrübesi olan profesyonellerden öğreneceksiniz.

Lisans Fiziksel ve Yaşam Bilimleri

Felician University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rutherford

Gezegenimizde yaşayan milyarlarca canlı organizmayı merak ediyor musunuz? Felician University biyoloji Felician University olduğunuzda, en küçük hücrelerden, büyük ekosistemlere kadar yaşayan dünyayı inceleme şansına sahip olacaksınız. Biyolojik bilimler, anatomi ve fizyoloji, moleküler biyoloji, ekoloji ve evrim ve sağlıkla ilgili biyoloji gibi geniş bir ilgi alanını kapsar.