BACHELORSTUDIES

Ocala Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisans Programları 2020

Bir lisans 'derecesi bir lisans akademik programın başarılı bir şekilde tamamlanması da verilir. Genellikle bir öğrenci kendi akademik kariyerine alınan ilk derecesidir. Genellikle tam zamanlı çalışmanın dört yıl lisans derecesi kazanmak için gereken.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

Ocala Florida, ABD'de bulunan Marion County bir ilçe vardır. Ocala yükseköğretim servis sağlayıcıları 2 yıl ve iş, danışmanlık ve finans alanında dört yıllık derece sunuyoruz. Kent ayrıca 21 kampüsü vardır iyi tanınmış kolejlerinden ev sahipliği yapmaktadır.

Ocala ABD'nde Lisans Eğitimleri Karşılaştır 2020

Arama Sonucu Filter

Lisans (bas) iş ve (isteğe bağlı konsantrasyonları ile) organizasyon yönetimi

College of Central Florida
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

CF İşletme ve Organizasyon Yönetimi de beş uzmanlık Uygulamalı lisans derecesine sahiptir.

Devamını oku

Erken çocukluk eğitiminde lisans (bas)

College of Central Florida
BSc
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

bugün çocukları eğiterek dünya yarın bir fark yaratmak için mi arıyorsunuz? Okulöncesi Eğitimi Lisans derecesine alma düşünün.

Devamını oku