Lisansprogramlari.com

New Jersey Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisans Dereceleri 2020

Lisans derecesi yüksek öğrenimin en önemli özelliğidir. Belirli bir alanda üç ila yedi yıl eğitim alan öğrencilere verilen bir derecedir. Lisans derecesi sanattan bilime kadar birçok farklı disiplinde alınabilmektedir.

ABD'de Eğitim esas olarak üç düzeyde gelen kontrolü ve finansmanı ile, kamu sektörü tarafından sağlanan: devlet, yerel ve federal, bu sırayla.ABD'de bir yüksek öğretim düzeyinde eğitim almak ortak gereksinimleri kabul kompozisyon (aynı zamanda amaç veya kişisel bir bildirimde tablosuna olarak da bilinir), kayıtları transkript, tavsiye / referans mektubu, dil testleri yer alacak

New Jersey ABD'nde Lisans Eğitimleri Karşılaştır 2020

Arama Sonucu Filter

Eğitim Fakültesi

Felician University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rutherford

Öğrencilere ders vermeden önce altı alan stajını tamamlayın (her biri 10 veya 12 hafta) gerçek derslerde toplam 360 saat. Bu altı yarıyılın her birinde, staj okulunuzda her hafta (Salı) bir tam gün geçirirsiniz: Birinci Yıl - Katolik okul yerleştirme; Sophomore Year - Özel Eğitim yerleştirme (bir dönem) ve bir kentsel yerleşim (bir dönem); genç

Lisans İletişimi ve Gazeteciliği

Felician University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rutherford

Felician'da bir iletişim uzmanı olarak, hikayelerinizi dünyaya anlatmayı öğreneceksiniz! New York'a olan yakınlığımız, departmanı iletişim, gazetecilik veya video yapımcılığı alanında kariyer yapmak için ideal bir yer yapıyor. Radyo, televizyon ve basılı gazetecilik gazetecileri de dahil olmak üzere "dünyanın medya başkenti" nde endüstri tecrübesi olan profesyonellerden öğreneceksiniz.

Lisans Fiziksel ve Yaşam Bilimleri

Felician University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Rutherford

Gezegenimizde yaşayan milyarlarca canlı organizmayı merak ediyor musunuz? Felician University biyoloji Felician University olduğunuzda, en küçük hücrelerden, büyük ekosistemlere kadar yaşayan dünyayı inceleme şansına sahip olacaksınız. Biyolojik bilimler, anatomi ve fizyoloji, moleküler biyoloji, ekoloji ve evrim ve sağlıkla ilgili biyoloji gibi geniş bir ilgi alanını kapsar.

Bachelor in Finance

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck + 1 daha

FDU'da bir Finans majörü olarak, finansal analiz, finansal yönetim ve finansal sistemler hakkında sağlam bir anlayış kazanacaksınız. Varlık Yönetimi Danışmanlığında yoğunlaşmayı tercih edebilirsiniz.