BACHELORSTUDIES

Northampton Amerika Birleşik Devletleri Top Lisans Dereceleri 2021

Lisans derecesi yüksek öğrenimin en önemli özelliğidir. Belirli bir alanda üç ila yedi yıl eğitim alan öğrencilere verilen bir derecedir. Lisans derecesi sanattan bilime kadar birçok farklı disiplinde alınabilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Northampton tarihi bir şehir ve Kral John (1629-1703) tarafından seçildi. Northampton Bak Parkı'nda, müzik, Forbes kütüphane ve Connecticut Nehri Botanik Bahçeleri, Akademi ilgi ana noktalarıdır. Kentin çeşitli kamu, toplum ve özel yükseköğretim kurumları tarafından hizmet.

Northampton ABD'nde Lisans Programlar Karşılaştır 2021

Arama Sonucu Filter

Çevrimiçi Öğretmen Yetiştirme Kursu (TESOL)

International Language Institute of Massachusetts
Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
e-Öğrenme

Katılımcılar, dünyanın dört bir yanından ESL öğrencileriyle sınıfın ilk haftasını öğretmeye başlar ve hem fiziksel hem de sanal sınıfta kullanılacak teknikleri öğrenir. World ...

Devamını oku