BACHELORSTUDIES

Çelenk Amerika Birleşik Devletleri En iyi Lisans Programlar 2021

Akredite kolej ve üniversitelerden lisans derece başarılı bir kariyer yolunda önemli atlama taşı olabilir.Lisans programının en yaygın türü genellikle başarılı çalışmanın dört yıl sonra verilen bir lisans 'derecesi vardır

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Garland, Teksas şehir diğer kurumlar arasında burada büyük kamu kolej ve özel üniversite hizmet veren kütüphaneleri önemli bir numarası vardır ABD'deki en iyi yüz kalabalık şehirlerinden sıralamasında 200,000 'den fazla sakinleri için bir şehir ev sahipliği yapmaktadır. Iş ve yönetim çeşitli programlar diğerleri arasında sunulmaktadır.

Çelenk ABD'nde Lisans Eğitimleri Karşılaştır 2021

Arama Sonucu Filter

Organizasyon Yönetimi Lisans Tamamlama Derecesi

Remington College
Lisans
Eyl 2021
Ingilizce
Kampüs

Remington College çevrimiçi Organizasyonel Yönetim Lisans Tamamlama Derecesi, hem işletme hem de yönetim alanında temel eğitim sunar.

Devamını oku