BACHELORSTUDIES

Yeni Zelanda'da Ekonomi Çalışmaları Lisanslar Araştır 2020

Bir lisans dört yıllık bir lisans derecesi ve dünyanın büyük bir bölümünde yüksek öğrenim için standarttır. Lisans derecesi halk eğitim de ve çevrimiçi üniversiteler ile, özel üniversitelerde, devlet üniversitelerinde elde edilebilir.

Ekonomi amacı kıt mal dağıtılır ve tüketilir nasıl incelemektir. Bu mikro kendi alanında pazarlar, işletmeler, fiyatlandırma veya tüketiciler çalışmalar. Ve makro iktisat maliye politikası, enflasyon, işsizlik ya da para politikası kapsar. İyi ekonomistler Farklı sektörlerden ekonomik durumları önlemek ve iyileştirmek için giderek daha önemlidir.

Yeni Zelanda güneybatı Pasifik Okyanusunda bir ada ülkesidir. Kuzey ve Güney Adaları bu - - ve çok sayıda küçük adalar Ülkenin coğrafi olarak iki ana kara oluşur. Yurtdışı öğrenciler, öğrenci vizesi ve Yeni Zelanda merkezli eğitim kurumunda eğitim kursuna üstlenmek için harcamak nakit makul bir düzeyde olması gerekir. Bir öğrenci daha sonra 'ın vize askıya ya da öğrenci iptal edebilir kendi kayıtlı kursları, katılmak sona erer ise Yeni Zelanda eğitim kurumları uygun göçmenlik yetkilileri bilgilendirecektir. Eğitim kurumları çoğu zaman da öğrenci yardım sağlamaktan sorumlu diğer devlet kurumları ile elektronik bu kayıt ve katılım veri alışverişi.

Yeni Zelanda'da Ekonomi Çalışmaları Top Lisans Eğitimleri 2020

2 Sonuçlar Ekonomi Çalışmaları, Yeni Zelanda Filter

Işletme muhasebesi mezunu

Unitec Institute of Technology
Lisans
Mar 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Muhasebeciler operasyonların mali etkilerini anlar ve bir işletmenin başarısında hayati bir rol oynamaktadır. Hem muhasebe hem de finans ilkelerini iyi anlayın ve teknik muhas ...

Devamını oku

Bachelor of Business

Auckland Institute of Studies
Lisans
<
Tam zamanlı
<
7 dönem
Ingilizce
Kampüs

İşletme Lisans (BBus) programı Aşama 1, 2 ve 3'te ticaret dersleri içerir ve öğrencilere seçmeli ders seçerek ve bir uzmanlık tamamlayarak derinlemesine güç alanları geliş ...

Devamını oku