BACHELORSTUDIES

İsveç'te Ekonomi Çalışmaları Lisans Programları İncele 2020

Lisans derecesi yüksek öğrenimin en önemli özelliğidir. Belirli bir alanda üç ila yedi yıl eğitim alan öğrencilere verilen bir derecedir. Lisans derecesi sanattan bilime kadar birçok farklı disiplinde alınabilmektedir.

Ekonomi ve yönetim birçok farklı disiplinlerin bir birleşimidir. Profesyoneller işletme, makro ve mikro ekonomi, kamu politikaları ve diğer alanlarda eğitim görerek ulusal ve global finansal resmi anlama ve analiz etme yeteneğine sahip olurlar.

Resmi İsveç, İsveç Krallığı, Kuzey Avrupa'da İskandinav ülke. İsveç Norveç ve Finlandiya sınırları ve Øresund arasında bir köprü-tünel ile Danimarka'ya bağlıdır. İsveç gelişmiş bir refah devleti ile gelişmiş bir sanayi sonrası toplumdur. Dünyanın en yüksek arasında yaşayan ve yaşam beklentisi rütbe standart.

İsveç'te Ekonomi Çalışmaları Top Lisans Dereceleri 2020

3 Sonuçlar Ekonomi Çalışmaları, İsveç Filter

Analitik Finansta Lisans

Mälardalen University
Lisans
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bachelor'un Analitik Finans programında uluslararası finans dünyasında zorlu bir kariyer için sizi hazırlar. Matematikte sağlam bir temel oluşturarak, diğer şeylerin yanı sıra ...

Devamını oku

Ekonomi ve Toplumda BSc

Lund University
BSc
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Geçmişteki ekonomik değişim gelecekteki sürdürülebilir kalkınmayı anlamamıza nasıl yardımcı olabilir? Program İngilizce olarak öğretilir ve güçlü bir akademik geçmişe, uluslar ...

Devamını oku

Politika ve Ekonomi Uluslararası Porgram

University West
BA
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Kampüs

Uluslararası ilişkiler ve ekonomi 3-yıllık lisans programı

Devamını oku