Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İşletme Mühendisliği Lisans Derecesi 2019

İşletme Mühendisliği alanında lisans diploması, kendi alanında hakim olmak için temel derecedir. Tipik olarak, İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans veya B.Sc, bitirmek için herhangi bir yere üç ila beş yıl sürebilir ve öğrencilere yüksek dereceli veya işletme yönetimi kariyerine devam etmek için gerekli yapı taşlarını verecektir.

Öncelikle, İşletme Mühendisliği Lisans derecesi nedir? B.Sc. İşletme Mühendisliği genellikle üç ana programdan oluşur: üretim ve organizasyon; satın alma ve satış; ve servisler. Üretim ve organizasyon programında, öğrenciler verimliliği artırarak iş dünyasına nasıl değer katacaklarını öğrenebilirler. Satın alma ve satış programı, veri analizi ve tüketici davranışını anlamaya odaklanmaktadır. Son olarak, hizmetler programı, kalkınma projeleri ve sözleşme yazımı gibi harici servislere yöneliktir. Öğrenciler, verilerin toplanması ve analizi yoluyla işletmelerin nasıl kurulacağını anlamayı öğrenebilir. Derece sahipleri matematik, istatistik ve ekonomi alanlarında uzman olmalıdırlar.

B.Sc. İş Mühendisliği, öğrencilere bir işletmenin nasıl geliştirileceğini, işletileceğini ve genişletileceği hakkında bilgi verir. Lisans sahibi öğrenciler MBA veya diğer yüksek dereceler ile yüksek ödeme yapan, yönetim seviyesinde iş pozisyonları almaya uygun olabilir.

İşletme Mühendisliği alanında lisans derecesinin maliyeti okuldan ülkeye ve ülkeden ülkeye değişir. Size uygun bir yer bulmak için farklı kurumlarda nelerin mevcut olduğunu görmek için kabul bürolarına danışın.

Tipik olarak, işletme mühendisliği programından mezun olanlar, elektrik mühendisliği, bilgisayar bilimi, otomotiv endüstrileri, proje yönetimi, havacılık ve makine mühendisliği alanlarında kariyer bularlar. Bu tür lisans programı, öğrencilerin örgütsel, analitik, eleştirel düşünme ve matematik becerilerini geliştirir. Derece sahipleri, dünyanın dört bir yanındaki küçük ve büyük şirketlerde çalışmaya uygun olabilirler.

Birçok çevrimiçi seçenek de dahil olmak üzere dünya çapında İşletme Mühendisliği alanında lisans veren binlerce kurum bulunmaktadır. Lisans programınıza doğru çalışmaya başlamak için aşağıdaki programda arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar İşletme Mühendisliği

VIA University College

4½ yıllık lisans programı, öğrencileri endüstride olduğu kadar endüstride de kariyer için hazırlayan İngilizce olarak öğretildi. ... [+]

Kısa Tanıtım

Uluslararası kariyer fırsatlarınızı geliştirmek için mühendislik ve işletmeyi birleştirin! Global Business Engineering, İngilizce dilinde öğretilen ve Danimarkalı ve uluslararası öğrencilerin canlı bir ortamında yer alan 4½ yıllık bir tam lisans profesyonel Mühendislik Lisans programıdır. Mezun olarak, teknik ve ticari konularla ilgili bilgileri birleştirebilecek ve dünya çapında çalışmak için gerekli dil ve iletişimde küresel becerilere sahip olacaksınız. Bu kombinasyon Global Business Engineer'ı gerçekten eşsiz kılıyor. Çalışmalar sırasında, teknik çözümlerin nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve ayrıca ürünlerin nasıl pazarlanacağını ve satılacağını öğreneceksiniz. Piyasa analizleri, ürün geliştirme vb. Yoluyla, alıcı davranışını etkileyebilecek kültürel faktörleri de öğreneceksiniz. Program İngilizce olarak Campus Horsens ve Campus Aarhus C'de verilmektedir.... [-]

Danimarka Aarhus Horsens
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

edindikleri bilgileri ve araçları uygulamak için bölgenizdeki beceri ve yeteneklerini geliştirme, girişimci ruhu ile ticari mühendisliğinde insan sermayesini profesyonell ... [+]

misyon

edindikleri bilgileri ve araçları uygulamak için bölgenizdeki beceri ve yeteneklerini geliştirme, girişimci ruhu ile ticari mühendisliğinde insan sermayesini profesyonelleştirmek; ticari ve iş alanlarında kapsamlı ve yenilikçi gelişim arayan.

görünüm

ticari ve iş alanlarında ortaya çıkan sorunları çözmek için girişimci ve yenilikçi lider kariyer eğitim olmak.

Genel hedefler

Planı odaklı yoğun teknik ve bilimsel yöntemler yoluyla sosyal gereksinimleri ve işgücü piyasasını karşılamak formüle analiz etmek ve idari, ekonomik dalların dahilinde alanlarda politika ve stratejilerini uygulamak amacıyla Lisans düzeyinde Tren uzmanları, , finans ve ticaret; son derece rekabetçi bir piyasada sorunların üzerine sağlanır.... [-]

Bolivya Cochabamba
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Francisco Marroquin

UFM'de İşletme Mühendisliği, pratik projelere dayalı bir metodoloji ile ilgi alanınıza odaklanmanıza izin veren tek programdır. Fırsatları keşfeden ve süreçleri optimize ... [+]

Çözüm Oluşturmada Ücretsiz

UFM'de İşletme Mühendisliği, pratik projelere dayalı bir metodoloji ile ilgi alanınıza odaklanmanıza izin veren tek programdır. Fırsatları keşfeden ve süreçleri optimize eden lider bir profesyonel değişim, yaratıcı, girişimci ve yenilikçiyim.

Lideri Değiştir

Teknoloji, mühendislik ve işletme bilgi ve araçlarını birleştirebilecek ve dünya ekonomisinde başarılı bir şekilde rekabet etmeye hazır olacaksınız.

Bilimsel zorluklardan hoşlanıyorsanız ve mühendisliği, teknolojiyi ve işletmeyi birleştiren bir hazırlık arıyorsanız, Business Engineering sizi bir girişimci olarak şirketteki stratejik yolu izlemek ve yönlendirmek için yeterince hazırlıklı ve açık bir küreselleşmiş.... [-]

Guatemala Guatemala City
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku