$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Avrupa'da İş Hukuku Çalışmaları Lisanslar Bul 2022

Bir lisans dört yıllık bir lisans derecesi ve dünyanın büyük bir bölümünde yüksek öğrenim için standarttır. Lisans derecesi halk eğitim de ve çevrimiçi üniversiteler ile, özel üniversitelerde, devlet üniversitelerinde elde edilebilir.Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğ… Devamını oku

Bir lisans dört yıllık bir lisans derecesi ve dünyanın büyük bir bölümünde yüksek öğrenim için standarttır. Lisans derecesi halk eğitim de ve çevrimiçi üniversiteler ile, özel üniversitelerde, devlet üniversitelerinde elde edilebilir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa'da İş Hukuku Çalışmaları Lisans Programları Araştır 2022

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Universidade Santiago de Compostela
Santiago de Compostela, İspanya

Hukuk Lisans derecesinin genel amacı, mezunlara yasal ve hukukçu mesleklerin gelecekteki performansı için olanak tanıyan bir yeterlilik sunmaktır.

Hukuk Lisans derecesinin genel amacı, mezunlara yasal ve hukukçu mesleklerin gelecekteki performansı için olanak tanıyan bir yeterlilik sunmaktır. -
Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 yıl
Ispanyolca, Gallegan
Eyl 2022
Kampüs