$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Wenzhou Çin Halk Cumhuriyeti Top Lisans Programlar 2022

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.Çin birinci sınıf üniversitelerin gelişmesini teşvik etmek istiyor. Çin ikinci büyük ve büyümeye devam ediyor ekonom… Devamını oku

A Lisans 'derecesi, eğitim kapılar yol kariyer gelişimi için fırsat, ya da ileri derecede takibi için temel hazırlar. Amacımız aday öğrenciler Programı başarıyla seçim süreci gezinmek yardımcı olmaktır. Biz arama düzenleyerek kolay şeyler yapmak.

Çin birinci sınıf üniversitelerin gelişmesini teşvik etmek istiyor. Çin ikinci büyük ve büyümeye devam ediyor ekonomisi zaten dünya olduğu '. Kültürü yaşamak ve pazar büyüme anlayışı kariyer artıracak.

Wenzhou Çin'de Lisans Programları Karşılaştır 2022

Daha Az
Çin'de eğitim hakkında daha fazla bilgi
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Wenzhou University
Wenzhou, Çin Halk Cumhuriyeti

A Kimya Mühendisliği programı Wenzhou Üniversitesi (Uluslararası) Kimya Mühendisliği, geleneksel ve yeni gelişen alanlarda ilgilenen öğrencileri yetiştirmektir.

A Kimya Mühendisliği programı Wenzhou Üniversitesi (Uluslararası) Kimya Mühendisliği, geleneksel ve yeni gelişen alanlarda ilgilenen öğrencileri yetiştirmektir. -
Lisans
Tam zamanlı
Ingilizce
Eyl 2022
Kampüs