Lisans Yaratıcı Sanatlar Güzel Sanatlar

Genel

Program açıklaması

Full Sail University

Hikayeler anlatırken, ister kendi başımıza, isterse başkasının deneyimine en uzak mesafeleri keşfedebiliriz. Ve böylece hikayeler dünyayı şekillendirme gücünü de taşıyor.

Full Sail'in Creative Writing'deki güzel sanatlar lisans derecesi, bu gücü bir kerede anlamlı ve anlayışlı bir şekilde kullanmanıza izin verir. Görsel unsurları birleştirerek ve çeşitli türleri keşfederek farklı medya platformlarında bir hikaye anlatacağınızı öğreneceksiniz. Farklı yayın ve dağıtım modlarını inceleyecek ve devam eden portföy kursları ve eşler arası atölyeler aracılığıyla zanaatınızı geliştireceksiniz.

Kurs Vurguları

Creative Minds Bursu

Uygun katılımcılar, Full Sail University kampüs temelli lisans programlarının öğrenimine 25.000 dolara kadar para alabilirler. Creative Minds Bursu detayları

Momentum Bursu

Nitelikli çevrimiçi öğrenciler Momentum Bursu ile 20.000 dolara kadar kazanabilirler. Mali yardım, hak kazananlara verilir. Momentum Bursu detayları

Kabul

Başvurmadan Önce

İlk adım, bir giriş temsilcisiyle planlarınız, hangi programı düşündüğünüz ve ne zaman okula başlamak istediğiniz hakkında konuşmaktır.

İşte Full Sail University kabul sürecinin farklı olmasının birkaç yolu:

 • Geleneksel başvuru tarihleri yoktur: Sınıflar çoğu program için aylık olarak başlar, böylece istediğiniz zaman başvurabilir ve sizin için en uygun tarihte başlayabilirsiniz.
 • Program tasarımı ve ders sırası: Her dönem belirli derslere kaydolmanıza gerek yoktur - tüm programlarımızda önceden belirlenmiş bir program tasarımı ve ders sırası bulunur.
 • Hızlandırma: Full Sail'in lisans programları hızlandırılmış bir programa alınır ve 20 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir.

Nasıl Başvurulur?

Bir kabul temsilcisiyle konuştuysanız ve röportajınızı tamamladıysanız ve başvuru sürecine başlamaya hazırsanız, hazır olmanız gereken birkaç öğe vardır:

 • Ehliyet, pasaport veya devlet tarafından verilen kimlik kartı gibi devlet tarafından verilmiş fotoğraflı kimlik belgesi.
 • İngilizce ana diliniz değilse İngilizce yeterliliğinin doğrulanması (İngilizce olmayan gerekli tüm belgelerin yanında İngilizce onaylı bir çeviri bulunmalıdır).

Bu öğelere sahip olduğunuzda, çevrimiçi uygulamaya başlamaya hazırsınız demektir . Başvurunuzun tamamlanması 30-45 dakika sürecektir ve zamanınız tükenirse veya ek bilgi toplamanız gerekirse başvurunuzu kaydedebilirsiniz.

Başvurduktan Sonra

 • Kabul röportajınızı henüz tamamlamadıysanız, bir sonraki adımınız bu olacaktır. Bir kabul temsilcisi sizin için uygun bir zamanda bir görüşme planlamak için sizinle iletişime geçecektir.
 • Röportajınızı tamamladıysanız, başvurunuzu tamamlamak ve ek bilgi toplamak için kayıt rehberiniz sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca, belgeleri gönderebileceğiniz ve kayıt için son adımları tamamlayabileceğiniz Lansman Portalımıza erişmenizi sağlayan bir e-posta alacaksınız.

Kampüs Dereceleri için Kayıt Seçenekleri

20 Aylık Program

Hızlandırılmış lisans programlarımız geleneksel dört yıllık bir üniversiteden daha hızlı mezun olmanızı sağlar. Tipik bir eğlence endüstrisi programını deneyimlemenize ve derecenizi daha hızlı çalıştırabilmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu 20 aylık programlar genellikle ayda iki dersin yanı sıra haftada yaklaşık 35 saat derslik bir kariyer modülünü içerir.

29 Aylık Program

Bu derece programları 20 aylık programlarımızın tüm müfredatlarını paylaşıyor. Ve geleneksel dört yıllık üniversitelerle karşılaştırıldığında hala hızlandırılmış bir hızdayken, dokuz aylık ek eğitim öğrencileri karşılayabilir:

 • Uygun olanlar için ek bir akademik yıl mali yardım da dahil olmak üzere daha fazla fonlama seçeneği.
 • Ek dokuz ay nedeniyle dönem başına daha düşük bir ortalama öğrenim maliyeti (toplam öğrenim değişmese de).
 • Haftada yaklaşık 17.5 saat ders ile ayda daha az kurs yükü.
 • Daha kişisel program esnekliği ve okul dışında çalışma fırsatı.

Esnek Kayıt

Esnek kayıt seçenekleri, öğrencilerin programlarının başında çevrimiçi olarak dört kursa kadar ders almalarına ve diğer eğitimlerine kampüste devam etmelerine olanak tanır. 20 ve 29 aylık programlarla aynı müfredatı içerir, ancak birkaç avantajı vardır:

 • Eğitiminizin ilk dört ayında yaşam giderlerinden ve konuttan tasarruf.
 • Konut güvenliğini sağlamak ve yer değiştirme planlarını sağlamlaştırmak için daha fazla zaman.
 • Okula daha erken başlayabilme becerisiyle eğitiminize hızlı bir başlangıç yapın.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Devamını oku

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Daha Az