Lisans Programı İnşaat Mühendisliği

Genel

Program açıklaması

UL Lafayette İnşaat Mühendisliği Bölümü, gelecekteki başarınızın yolunu açmanıza yardımcı olacaktır.

İnşaat mühendisliği derecesi ile ülkeyi birbirine bağlayan ulaşım sistemlerini tasarlayabilir ve inşa edebilir, su sistemlerimiz için gerekli korumaları oluşturabilir, köprü ve yollarımız için en iyi malzemeleri belirleyebilirsiniz. Bu kadar çok yönlülük ve geniş fırsat yelpazesiyle, inşaat mühendisliği alanında bir derece gitmenin yoludur.

İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde, tüm altyapıyı nasıl inşa ettiğimizi ve tasarladığımızı etkileyen ve karar veren eski ve modern mühendislik becerilerine odaklanıyoruz.

Ulusal olarak öne çıkan çalışmamız, Romalıların 5.300 kiloluk blokları nasıl kaldırdıklarını yeniden oluşturmayı, Mısır piramitlerinin ne kadar kum kaydırmaya dayanabileceğini belirlemeyi, asfalt için en iyi karışımı oluşturmayı, trafik sıkışıklığını hafifletmek için en iyi ulaşım sistemlerini tasarlamayı ve kara ve su üzerinde en güçlü yapılar.

Burada sağladığımız pratik deneyimler sizi çevre, jeoteknik, yapısal, inşaat veya ulaşım mühendisliği alanlarında bir kariyere hazırlar. Üniversite kariyeriniz boyunca endüstri profesyonelleriyle birlikte çalışabilir, şirketler ve bireylerle bağlantılar kurabilir, böylece okuldayken kooperatif veya staj yapabilir ve mezun olduktan sonra harika bir iş yapabilirsiniz.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The College of Engineering at the University of Louisiana at Lafayette is dedicated to educating world-class engineers who have the knowledge, skills, and abilities to improve the quality of life acro ... Devamını oku

The College of Engineering at the University of Louisiana at Lafayette is dedicated to educating world-class engineers who have the knowledge, skills, and abilities to improve the quality of life across the globe. Our college, our faculty, and our administration are known throughout the nation for outstanding engineering education, research, and public service. Our undergraduate student population has soared from approximately 1,100 to over 2,000 over the past few years, making Ragin’ Cajun Engineering the second largest engineering college in Louisiana. We've initiated numerous student development programs, including a leadership development program, engineering ambassadors, and several specialty minors. We are particularly proud that both our African-American and graduate student populations have increased by over 25 percent over the past five years — both go against the national trend. Daha Az