Lisans Ekoloji Mühendisliği ve Saf Enerji

Genel

Program açıklaması

Programa Genel Bakış ve Hedefler

Bu Lisans programı çevre sorunları, sürdürülebilir doğa yönetimi ve saf enerji ile ilgili genel uzmanları yetiştirmek üzere geliştirilmiştir. Evrensel program, temel teorik bilgileri, uygulanan laboratuar ve deneysel, mühendislik ve teknik, metodolojik ve teknolojik becerilerle bütünleştirir. Program, ekolojik ve güç teknolojileri ve ekipmanlarını uygulayabilecek her iki teknolojinin kendine özgü eğitimini ve yeni bir ürün geliştirebilen ve işletmede uygulayabilecek mühendisleri hedeflemektedir. Doğa yönetimi ekonomisinde ek beceriler, yeni ürün geliştirmenin yanı sıra doğru tanıtımı ve pazarlamasını kolaylaştıracaktır.

Sistem yaklaşımı düşünme becerileri ile donatılmış, hem temel stratejik görevleri hem de uygulanan stratejileri anlama ve çözme becerisine sahip uzmanları teşvik ediyoruz; fizik, matematik, kimya, biyoloji ve bilgisayar modellemesinin temel bilgileri; teknolojik etkinlikte pratik beceriler - yöntemler, araştırma, işleme, analitik; icat, tasarım, prototip oluşturma konularında derinlemesine mühendislik becerileri; ticarileştirme ve yasal koruma becerileri.

Program, saf enerji ve çevre araştırma alanlarında fiziksel yöntem ve BT öğrenmeyi teklif etmektedir; coğrafi ve bilgi sistemleri; jeo-ekolojik izleme; sosyal ekoloji, insan ekolojisi; süreçlerin bilgisayar modellemesi ve büyük verilerle çalışma; çevre yönetiminde risk analizi; çevre bozulma değerlendirmesi; çevresel denetim; doğa yönetimi ekonomisi.

Kariyer seçenekleri

Mezunlarımız, mevcut ve potansiyel çevre sorunlarına yeni metodolojik ve teknik çözümler üretmek ve enerji verimli teknolojiler uygulamak için gerekli uzmanlığa sahiptir. Kendi yenilikçi girişimlerini başlatıp, reel sektöre fikirler ve teknolojiler uygulayabilecek, aynı zamanda büyük şirketler için çalışabilecek, saf enerji, atık geri dönüşümü, su arıtma ve hava alanlarında teknolojileri ve cihazları analiz edecek, seçecek ve uygulayacaklardır. arıtma, iklim kontrolü vb.

Yurt dışında okumak

Tüm öğrencilerimiz arzularına uygun olarak bir dönem veya bir akademik yıl boyunca Çin'deki veya Hindistan'daki üniversitelerde eğitim alabilirler. Yurt dışında eğitim için ek ücret alınmaz. Öğrenciler seyahat, konaklama, yemek ve öğrenci vizesi için yaptıkları masrafları karşılar.

Ayrıca, program başka bir yabancı dil öğrenme olanağı sağlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) is located in the city of Irkutsk, 75 km away from the pearl of Siberia – the lake Baikal. INRTU today is a large academic and research center, o ... Devamını oku

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) is located in the city of Irkutsk, 75 km away from the pearl of Siberia – the lake Baikal. INRTU today is a large academic and research center, one of the leading technical universities, the most eastern National Research University among the 29 NRUs in the Russian Federation. Daha Az