Lisans Derecesi ile Mühendislik

Genel

Program açıklaması

Mühendislik

Erskine College , Clemson Üniversitesi ile birlikte bir mühendislik lisans diplomasına sahiptir. Bu program, önemli bir teknik uzmanlık düzeyi ile birlikte sağlam bir Hıristiyan liberal sanatlar vakfı sunmaktadır. Bu programdaki öğrenciler tipik olarak Erskine'de üç yıl ve Clemson'da iki ila üç yıl tamamlayarak Clemson'da mühendislik alanında lisans derecesi ve Erskine'de biyoloji, kimya, matematik veya fizik alanında sanat lisans derecesi kazandılar.

129268_IMG_3491.jpg

Erskine College ile Mühendislik İkili Eğitim

İkili Eğitim programları, öğrencilerin Clemson Üniversitesi'nden bir Mühendislik derecesi için hazırlanırken bir ortak kurumda Lisans derecesini alarak akademik kariyerlerine başlamalarını sağlar. Öğrenciler Clemson'a geçmeden önce en az 90 saatlik ders kredisinden oluşan önceden belirlenmiş üç yıllık bir liberal sanat veya bilim programına kaydolurlar. Bu süre zarfında, programlarına Mühendislik Lisans derecesi için gerekli dersleri tamamlarlar.

Üç yıl sonra, başarılı öğrenciler Clemson'un 10 Mühendislik Lisans derecesinden birinin derecesini tamamlamak için Clemson'a geçebilirler. Clemson'da Mühendislik derecesini tamamladıktan sonra, öğrencilere Clemson'dan Mühendislik ana dalında BS derecesi ve Erskine College lisans veya yüksek lisans derecesi verilir.

Clemson Mühendislik Dereceleri

 • biyoteknik
 • Biyosistem Mühendisliği
 • Kimya Mühendisliği
 • İnşaat mühendisliği
 • Bilgisayar Mühendisliği
 • Elektrik Mühendisliği
 • Çevre Mühendisliği
 • Endüstri Mühendisliği
 • Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
 • Makine Mühendisliği129323_4.jpg

Kabul

Erskine öğrencisi olma yolundasınız
 1. Erskine College kabul için başvurun. 25,00 $ Başvuru Ücreti vardır.
 2. ABD devlet yardımına hak kazanan öğrenciler için, Federal Öğrenci Yardımı (FAFSA) için Ücretsiz Başvuruyu www.fafsa.ed.gov adresinde çevrimiçi olarak 1 Ekim'den sonra mümkün olan en kısa sürede gönderin. Erskine Federal Okul Kodu 003432'dir. FAFSA'yı fsaid.ed.gov adresinde elektronik ortamda çevrimiçi olarak imzalamanıza izin vermek için bir FSA kimliği için başvurmanız gerekir.
 3. Lütfen size en uygun seçeneği aşağıdan seçin.
ABD birinci sınıf öğrencisi

Bir kolej veya üniversitede 24 saatten fazla kredi almamış ilk kez birinci sınıf adayları.

İlk kez birinci sınıf öğrencisi için başvuru kontrol listesi:

 1. Şimdi Uygula
 2. Resmi lise transkript (ortaokul tamamlandı / lise sınıfları gösteriliyor)
 3. Resmi ACT veya SAT veya CLT * puanları

Başvuru paketiniz tamamlanır tamamlanmaz yuvarlanma esasına göre bir kabul kararı vereceğiz. Kabul edildikten sonra, gelen sınıfta bir yer ayırmak için kayıt ücreti göndermeniz yeterlidir. Kayıt ücretleri, yalnızca ders için boş alan varken kabul edilir.

* Erskine College , 2017 Eylül ayından itibaren Freshmen'e kabul için gerekli standart sınav puanı için seçeneklerimizden biri olan Klasik Öğrenme Testini (CLT) kabul ediyor.

ABD Transferi

Lise mezunları, bir kolej veya üniversiteye kayıt yaptırmış ve Erskine'ye kayıt yaptırdıktan sonra 24 kredilik tahakkuk etmiş (veya alacak).

Transfer Öğrencileri İçin Başvuru Kontrol Listesi:

 • Şimdi Uygula
 • Tüm kurumlardan resmi üniversite transkript katıldı

** Aşağıdaki öğeler yalnızca üniversitede 2.0 not ortalaması altındaysanız veya 24 saatten az üniversite çalışmasını tamamladıysanız gereklidir. **

 • Resmi lise transkript
 • Resmi ACT veya SAT puanları
 • Başvuru paketiniz tamamlanır tamamlanmaz yuvarlanma esasına göre bir kabul kararı vereceğiz.

Kabul edildikten sonra, gelen sınıfta bir yer ayırmak için kayıt ücreti göndermeniz yeterlidir. Kayıt ücretleri, yalnızca ders için boş alan varken kabul edilir.

Uluslararası

ABD vatandaşı olmayan öğrenciler.

 • SAT göndermelisiniz.
 • TOEFL - Öğrencinin anadili İngilizce olmadığı zaman İngilizce yeterliliği gereklidir. Önerilen TOEFL puanı: 70 iBT (internet tabanlı test).
 • Transkriptin teslimi (ABD 4.0 derecelendirme ölçeğine çevrilmelidir ve IEE (foreigntranscripts.com), WES (wes.org) veya ECE (ece.org) üzerinden geçmelidir. ECE kullanarak, lütfen Kurs değerlendirmesine göre Kursu kullanın Bu, transkript değerlendirmesini ve öğrencinin resmi transkriptini almamızı sağlayacaktır. Kabul için her iki belgeye de ihtiyacımız olacak.

129269_IMG_4260.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Devamını oku

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Daha Az