Lisans Biyoloji

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Biyoloji alanındaki lisans programları, ilgili mesleklere hazırlık ile birlikte nicel ve analitik düşüncede önemli deneyime sahip, sağlam bir liberal sanat eğitimi sağlamaktadır. Tüm temel (zorunlu) kurslarımızda bir okuma, laboratuar veya her ikisi de vardır ve biz de çekirdek dışında ek laboratuar deneyimi gerektirir.

Yukarıda belirtilen gereksinimlerle, Bölüm sadece Yaşam Bilimleri alanında lisansüstü eğitim için gerekli olan güçlü bir arka plan sağlar, aynı zamanda öğrencilerin ortaokul öğretimi, çevre yönetimi, mikrobiyoloji, moleküler biyoloji, vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli disiplinlerde kariyer geliştirmelerini sağlar. biyoteknoloji, genetik, yaban hayatı yönetimi, balıkçılık biyolojisi ve deniz bilimleri. Ayrıca, müfredat tıp, diş hekimliği, veterinerlik bilimi ve ilgili müttefik sağlık disiplinleri dahil Sağlık Bilimleri alanında kariyer için bir öğrenci hazırlar. Tıbbi Laboratuvar Bilimi BS lisans derecesi, doktor ofisleri ve hastanelerin yanı sıra biyoteknoloji ve endüstriyel laboratuvarlarda kariyer için hazırlar. MLAB derecesi olan bireyler, daha sonra kariyerlerinde daha sonra araştırma ve yönetim pozisyonlarına geçerler.

Program Hedefleri

A. Biyoloji bilgisi

Öğrenciler, moleküler, hücresel, organizma ve popülasyon düzeylerinde biyolojinin, biyolojik çeşitliliğin ve evrimin olgusal ve teorik temellerini geniş bir şekilde kavrayacaklardır.

B. Saha ve laboratuvar teknolojileri bilgisi

Öğrenciler bugün biyolojide kullanılan laboratuvar ve saha teknolojilerinin kullanımını öğrenecek ve bunların anlamlı bir alt kümesi ile deneyime sahip olacaklardır.

C. Bilimsel yöntem bilgisi

Öğrenciler, test edilebilir hipotezler geliştirmek ve uygun teknolojiyi kullanarak bu hipotezleri test etmek için deney tasarlayabilmek için bilimsel yöntemi kullanacak ve etkin bir şekilde kullanacaktır. Verileri, geçerli sonuçlara ulaşmak için istatistiksel yöntemlerin etkin kullanımı ile analiz edebilecektir.

D. Yazılı iletişim

Programlarımızın mezunları bilimsel okuryazar vatandaşlar olacak. Bilimsel literatürü okuyabilecek ve değerlendirebilecek, biyolojik bilgilerden uygun çıkarımlar ve çıkarımlar yapabileceklerdir. Biyolojik bilgileri organize edip değerlendirebilecekler ve biyolojik olguların ve teorilerin ekonomik ve sosyal etkilerinin tartışılmasında daha geniş bir toplulukla etkileşimde bulunmalarını ve bu bilgileri kullanarak sorumlu kamu kararlarını teşvik etmelerini sağlayacak şekilde yazılı ve sözlü olarak sunabileceklerdir. .

Öğrencinin Öğrenme Çıktıları

PROGRAM HEDEFİ A - Biyoloji bilgisi

Öğrenci Öğrenme Çıktısı A1:

Öğrenciler biyolojik sistemler tarafından kullanılan moleküler Pathways anlaşılmasını göstereceklerdir.

Öğrenci Öğrenme Çıktıları A2:

Öğrenciler genetik özelliklerin kalıtım kalıplarını tahmin etmenin yanı sıra türleşme ve evrimin temel prensiplerini anlayabilmek için kalıtımın temel ilkelerini kullanabilme yeterliliğini göstereceklerdir.

Öğrenci Öğrenme Çıktısı A3:

Öğrenciler, yaşamın her 3 alanının (Achaea, Bakteri, Eukarya) hücresel yapısının yanı sıra, virüslerin ve ökaryotik krallıkların eşsiz özelliklerinin anlaşılmasını da göstereceklerdir.

Öğrenci Öğrenim Çıktısı A4:

Öğrenciler bir organizma ile biyolojik çevresi arasındaki etkileşimi anlayacaklardır.

PROGRAM HEDEFİ B - Saha ve laboratuvar teknolojileri bilgisi

Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Öğrenciler, alan örnek analizi yapma yeteneğini gösterecek ve organizmanın moleküler, hücresel ve doku düzeylerindeki organizmaların analizi için modern yöntemler ve ekipman kullanacaktır.

PROGRAM HEDEFİ C - Bilimsel yöntemin bilgisi

Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Öğrenciler hipotez geliştirme, istatistiksel yöntemler kullanma ve sonuçları yorumlama konusunda yüksek düzeyde bir yeterlilik sergileyeceklerdir.

PROGRAM HEDEFİ D - Yazılı iletişim

Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Öğrenciler, uygun bibliyografik kaynakları bulma ve kullanma yeteneğini gösterecek ve bu bilgileri açık bir şekilde düzenleme, yorumlama ve sunma becerisini göstereceklerdir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Devamını oku

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Daha Az
Fairfax , Washington + 1 Daha fazla Daha az