Lisans Binbaşı Kimya ile

Genel

Program açıklaması

Kimya

Erskine'deki kimya programı, öğrencileri kimya ve kimya ile ilgili disiplinlerde kariyer yapmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Kimya, yüksek analitik ve matematikselden geniş kapsamlı vizyoner, sentetik ve yaratıcıya kadar yetenekleri ve kişilikleri kapsayan çok geniş bir çalışma alanıdır. Bu çeşitlilik, kimyayı Hristiyan liberal sanatlar topluluğunda çalışmayı ideal bir seçim haline getirir! Erskine'de kimya uzmanlarımız, kimyager, toplum ve kilise arasındaki ilişkiyi anlayan bir anlayış geliştirirken, teknik laboratuvarlarını ve bilimsel becerilerini geliştirmeleri için teşvik edilir.

129266_DSCF0174.jpg

Erskine nispeten büyük bir kimya programı olan küçük bir kasabada küçük bir kolejdir. Erskine, kolejin en eski yıllarına dayanan kimyada çok uzun bir mükemmellik geleneğine sahiptir. Kimyada eğitim veren kampüsteki öğrencilerin oranı şaşırtıcı derecede büyüktür ve Daniel-Moultrie Bilim Merkezi'ndeki mükemmel tesislerimiz Erskine'nin güçlü bir kimya programına olan bağlılığını yansıtmaktadır. Programımız ÖĞRENCİ odaklı ve öğrencilerimiz küçük bir liberal sanat kolejinde bulmayı beklediğiniz şeyin çok ötesine geçen laboratuvar, öğretim ve araştırma olanaklarına erişime sahiptir.

Biyokimya, tıp veya eczacılık ile ilgilenenler için, profesyonel bir kimyager olarak kariyerle ilgilenen öğrenciler için diploma yollarının yanı sıra Biyokimya'ya da vurgu yapıyoruz. Öğretmen Sertifika Programımız, öğrencileri nitelikli fen öğretmenlerinin yoğun talep gördüğü lise düzeyinde Kimya dersleri vermeye hazırlar. Bu parça için Eğitimde bir küçük gereklidir.

Kimyaya ya da genel olarak kimya ile ilgili mesleklerden herhangi birine ilgi duyuyorsanız, Erskine'deki Kimya Bölümü sizin için mükemmel bir yer olabilir. Bizi ziyaret edin, tesislerimizi görün, fakültemizle tanışın ve bir yemeği öğrencilerimizle paylaşın. Erskine'yi kimya okumak için harika bir yer yapan şeyleri keşfetmenize yardımcı olmayı çok isteriz! Ziyaretinizi planlamak için bugün kabul ofisimizle iletişime geçin. Onlara kimyayla ilgilendiğinizi bildirin ve sizi selamlamaya ve sizi Erskine kimya ailesini ağırlamaya hazırız. Programımız hakkında daha fazla bilgi için doğrudan kimya fakülte ile irtibata geçebilirsiniz.129322_10.jpg

Kabul

Kabul Ofisi, başvuruları yuvarlanma esasına göre kabul eder. Öğrenciler, giriş için başvuruda bulunmadan önce 1 Ocak tarihinden önce başvuruda bulunabilirler ve tam başvuru için karar bildirimleri yuvarlanma esasına göre gönderilir. Öğrenciler, kayıtlarını 1 Mayıs'ta ulusal adayların cevap tarihlerine göre onaylamalıdır.

Uluslararası öğrenciler
  1. Başvuru yapıldı Tüm başvurular için 25 $ ücret uygulanır.
  2. Transkriptin sunulması. Bir ABD 4.0 değerlendirme ölçeğine çevrilmeli ve WES veya ECE'den geçilmelidir.
  3. SAT Puanları.
  4. İngilizce Dil Yeterlilik Testi. Bir öğrencinin anadili İngilizce değilse, İngilizce yeterlilik gereklidir. Önerilen TOEFL puanı: 70 iBT (İnternet tabanlı test) veya IELTS puanı: 6.0

Kabul edildikten sonra, öğrenciler bir kayıt ücreti ve Maliye Belgesi sunmalıdır. Daha sonra öğrencinin vize alabilmesi için I-20 verilecektir. Öğrenci vizesini almakla ilgili olan ücretlerden öğrenci sorumludur.

Kayıt ücreti

Kabul edilen tüm öğrencilerin, gelen sınıftaki yerlerini ayırmak için kayıt ücreti ödemeleri gerekmektedir. Kayıt ücretleri, gelen sınıfta boş yer olduğu sürece kabul edilecektir. Bu kayıt ücreti, 1 Mayıs tarihine kadar yazılı olarak talep edilmesi halinde aksi belirtilmedikçe, sonbahar başvuruları için iade edilebilir.

129269_IMG_4260.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Devamını oku

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Daha Az