Lisans Bankacılık ve Finans Bilim (Onur) (Kontör) (Essex Üniversitesi)

Genel

Program açıklaması

Essex Üniversitesi

Yapı ve İçerik

Bu Derece programı, Bankacılık ve Finans alanında iki konuyu birleştirir ve Bankacılık ve Finansal Hizmetler sektörlerinde kariyer peşinde koşmak isteyen öğrenciler için uygundur.

Bu program aynı zamanda Yatırım Yönetimi Sertifikası (IMC) müfredatı ile de uyumludur. IMC, CFA Seviye I müfredatının% 30'unu kapsadığı için, Chartered Financial Analyst (CFA) programına kayıt yaptırmak için gelecekteki planlara sahip olanlar için ideal bir temel sağlar.

Mezun olduktan sonra, öğrenciler Yeminli Yeminli Mali Müşavirler Birliği'nden (ACCA) akranlarından daha hızlı mesleki nitelikler kazanabilirler. 7 ACCA Temel Makalesi için muafiyet başvurusunda bulunabilirler.

Giriş koşulları

Bu Derece programı aşağıdakileri içeren çok çeşitli nitelikler kabul eder:

  • Politeknik Diploma
  • Kaplan Diploması
  • Diğer Özel Diplomalar ve / veya Yabancı nitelikler, duruma göre değerlendirilecektir.

Her durumda, programa kabul edilmek için nihai karar Üniversiteye aittir.

İngilizce Gereksinimleri:

  • Adayların Üniversitenin İngilizce dil gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir.

Kariyer Beklentileri ve Fırsatları

Mezun olduktan sonra, öğrenciler aşağıdaki rolleri takip edebilir (ancak bunlarla sınırlı değildir):

  • Finansal Analist
  • Özkaynaklar Analisti
  • Kredi analisti
  • Yatırım Araştırması Analisti
  • Uyum Görevlisi veya Risk Analisti
  • Ticaret Temsilcisi

Teslimat yöntemleri

Öğrenciler programdaki ders, ders ve atölye çalışmalarının bir kombinasyonuna katılacaklar. Her birime, trimesterin süresi boyunca 24 saatlik akademik indüksiyon / seminer seansları verilir. Programlar haftada 5 gün, günde 3 saat planlanmaktadır. Öğrenciler sınıflar, atölyeler ve kendi kendine çalışma için kampüste olması bekleniyor.

Değerlendirme yöntemleri

Her birim, ara sınavların, bireysel denemelerin, raporların, bireysel ve grup sunumlarının herhangi bir kombinasyonu ile değerlendirilir. Değerlendirme yöntemleri, bireysel birim gereksinimlerine göre değişebilir.

Mezuniyet ve Derecesi

Ders yapısında öngörülen modülleri başarıyla tamamlayan ve geçen öğrencilere, Essex Üniversitesi'nden Bankacılık ve Finans dalında Lisans Diploması verilir.

Derece ödülleri kampüsteki mezunlara verilen ödülle aynı olacaktır.

Program Ücretleri

Toplam ücret üniversite kaydı, dersler / dersler / çalıştaylar ve ödevler / testler / sınavlar / projeler (varsa), dijital formattaki program materyalleri, Derecesi (kazanılmışsa) ve transkript gibi değerlendirmeleri içerir.

Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Devamını oku

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Daha Az
Singapur , Singapur , Singapur + 2 Daha fazla Daha az