Lisans İşletme

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Dünyada ne olursa olsun, eğitim ve öğrenme asla durmamalıdır. Bu nedenle, bu sonbaharda İşletme Lisansınızı başlatabileceğinizden emin olmak için Hult Study Promise'ı oluşturduk. İade edilebilir onay depozitosu, uyarlanmış kabul kriterleri, esnek başlangıç yerleri ve sanal sınıf hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

Hult International Business School işletme temellerini öğrenmek ve derecenizi kazanmaktan daha fazlasını yapacaksınız. Dünyayı farklı görmeyi öğreneceksin.

Hult küresel bir çevreye dalmış olacaksınız ve çalıştığınız her konuya pazarlamadan hukuka ve kariyer planlamasına kadar küresel bir bakış açısıyla yaklaşılacak. Lisans deneyiminiz boyunca, uluslararası ve işbirlikçi öğrenme ortamımızda yaratıcı düşünmek, becerikli olmak ve diğer öğrencilerle birlikte çalışmak zorunda kalacaksınız.

Hult benzersiz yapan nedir

Hult International Business School Lisans programı, düşündüğünüz diğer lisans derecelerine benzemez.

Hult , dünyanın dört bir yanından insanları, kültürleri ve yenilikçi fikirleri bir araya getirerek size benzersiz bir küresel ve dönüştürücü eğitim deneyimi sunar.

Çok kültürlü bir bakış açısı

Hult uluslararası ve işbirlikçi öğrenme ortamında, akranlarınızın farklı geçmişlerine ve deneyimlerine dayanacak ve dünyayı gerçekten küresel bir mercekle görmeyi öğreneceksiniz.

Dünyayı ve kültürler arasında nasıl çalışacağınızı öğrenirken, 80'den fazla dilde konuşan 130'dan fazla ulusun sınıf arkadaşlarına katılın.

Hult's London undergraduate campus" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/122751_web-S9_025.jpg" alt="Students at Hult's London undergraduate campus" />

Akreditasyon

Hult , işletme eğitiminin en prestijli üç uluslararası akreditasyon kurumu tarafından tanınır: İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği (AACSB International), MBA (BİB) Derneği ve (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi). ABD'deki dünya genelindeki işletme okullarının sadece% 1'i tarafından düzenlenen bu üçlü akreditasyonu alan ilk işletme okulu biziz.

Müfredat

Çekirdeğinizi oluşturun (Business / Beyond Business): Programınızın özünü oluşturan zorunlu dersler aracılığıyla temel bir bilgi tabanı, ileri beceriler ve büyüme zihniyetini oluşturun.

Yolunuzu seçin: Ana program size herhangi bir iş ortamında başarılı olmak için temel bilgi ve becerileri kazandırırken, uzmanlık seçiminiz mezuniyetinizden sonra en çok ilgilendiğiniz alanlarda size avantaj sağlar.

Zorluk öğrenme: Teoriyi gerçek dünyadaki iş senaryolarında uygulamaya koyun.

Stajlar: Bilginizi uygulayın, becerilerinizi geliştirin ve stajlarla çalışabilirliğinizi en üst düzeye çıkarın.

Bitirme: Derecenizin bitiminde bitirme projesi, öğreniminiz boyunca öğrendiklerinizi bir araya getirir. Staj, yazılı tez, gerçek dünyaya ait kurumsal veya sosyal zorluklardan birini seçin ya da kurum içi inkübatör Hult Founders Lab'ın yardımıyla bir başlangıç yapın.

Kabul şartları

Web sitemizden veya Ortak Uygulama üzerinden çevrimiçi başvuruları kabul ediyoruz.

Hult , sadece iş dünyasında değil, dünyada da etki yaratacak öğrencileri arıyor - ve bu test puanlarının her zaman ölçemediği bir şey. Bunu göz önünde bulundurarak, Hult , her başvuruda sunulan tüm bilgileri gözden geçirmek için kapsamlı bir yaklaşım Hult .

Uygun başvuru sahipleri aşağıdakileri sağlamalıdır:

  • Resmi okul transkriptleri dahil akademik başarılarınızın kanıtı
  • İngilizce yeterlilik kanıtı, yani, TOEFL / IELTS (İngilizce ana diliniz değilse)
  • SAT / ACT puanları (isteğe bağlı)
  • Bir akademik referans
  • Bir deneme (400-500 kelime) veya video (2-5 dakika) içeren bir Kişisel Açıklama
  • 75 USD başvuru ücreti

Finansman

Hult , hak Hult öğrencilere hem liyakat temelli burslar hem de ihtiyaç temelli hibeler sunmaktadır. Ülkenizdeki mali yardım programları hakkında da tavsiyelerde bulunabiliriz.

2020-2021 için özel ders

  • Londra: £ 32,500 / yıl
  • San Francisco: 49,100 ABD Doları / yıl
  • Boston: 49,100 ABD Doları / yıl

Hult International Business School , sunulan kurslarda, mezuniyet koşullarında, yerlerinde, program ücretlerinde ve konaklama koşullarında önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Lütfen başvurunuzu gönderirken kabul etmeniz istenecek şart ve koşulları okuyup anladığınızdan emin olun.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Devamını oku

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Daha Az
Londra , Cambridge , San Francisco , Dubai , Şanghay , Londra , New York + 6 Daha fazla Daha az